Counter Strike 1.5 turnuvası nasıl olur

Sponsorlu Bağlantılar

yunuslp

Üye
    Konu Sahibi
Counter Strike 1.5 turnuvası nasıl olur
CS 1.5 turnuvası yapsak sizce nasıl olur ark. bence süper olur

• Beğen
Tepkiler: halil1024, cepherkül ve sempatic641

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bakalım ne kadar katılım olacak :hmmm

Atakan

Atakan

Üye
Hamachi'den mi oynayacağız?

aquSTine^

aquSTine^

Üye
süper olur

Hellboy®

Hellboy®

Üye
1.6 olsa daha iyi olur bence

Hellboy®

Hellboy®

Üye
hamachiden zor olur ya 1.6 dan server kurulabilio geçiçi sure oraan yapılabilir bence ben kaba şekilde nasıl hazırlandıgnı biliyorum anlayan bir arkadasım benle irtibata geçsin ayarlayalım Sxe injected (anti hile) programı kesinlikle olmalı

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Bencede süper olur ama bana oyuna nasıl katılacağımı açıklamanız gerek :)

™мaxiмємσ!

™мaxiмємσ!

Üye
wall anti hilede işlemiosa çok fena olcak olursa ben katılırım ama evde counter yok net kafeden katılırım yaparsak ıcevoortte yapalım olursa mütiş olur :ehe

B4H4DIR

B4H4DIR

Üye
abi ben css tutkunuyum dıye bılırım cs2.izmircs.net e onlın oyundan gırın anlarsınız ben orda olurum hamacıyı falan bılmem ama onlıyn oynayan kışılerın cogunda cfg yada aım var onuda hesaba katmanız gerekır eger bos bıserver de oyna yalım dersenız ben de varım
B4dyq4rT*

--------------- Ekleme ---------------

bıldıgım bı server var boşşş cs1.jrclan.net eskıden bızım clandı

--------------- Ekleme ---------------

hiçkimsede cs adminliği yokmu beyler varsa cok basıt olur admın hıleyıanlarsa kı anlar hıle kendını belı eder oda onu oyundan atabılır
B4dyq4rT*

arslansem

arslansem

Üye
:box

Hellboy®

Hellboy®

Üye
cfg nin hile oldugunu biliyorum ama nedir nasıl olur ne etki eder hiçbir bilgim yok bunun önune nasıl geçicez :hmmm:hmmm

RS-2144

RS-2144

Üye
hadi bitirelim şu işi :ehe

(karamsar)

(karamsar)

Üye
bende bi Counter var 65mb eklim aynı Counter hiçbi değişiklik yok yüklüyek Hamachi işi kolay işallah ben onu da anlatim

recaizade

recaizade

Üye
ee durum ne şimdi ?

KiDMaN

Üye
wall anti hilede işlemiosa çok fena olcak olursa ben katılırım ama evde counter yok net kafeden katılırım yaparsak ıcevoortte yapalım olursa mütiş olur :ehe
Kardes ıcevoortte derken :D:D:D iceworld dicektin sanırım yoksa banamı oyle geliyor ?

Hellboy®

Hellboy®

Üye
1.6 olursa güzel olur turnuvatı düzenliyecek arkadaş benle iletişime geçsin ayarlayalım

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
counter strike uzaktan karşılıklı oynanabiliyor mu ?

Üst Alt