corby 2 galaxy mod detaylı anlatım 100% çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

djsalih91

djsalih91

Üye
    Konu Sahibi
corby 2 galaxy mod detaylı anlatım 100% çalışıyor
Merhaba arkadaşlar,bugün size Samsung corby 2'yi mod yapmayı adım adım göstereceğim.
Öncelikle bu iş için 2 program gerekiyor birisi multiloader
ikincisi android mod dosyası.Şimdi başlayalım anlatmaya,adımları takip ederek yap:

1-) 3 programı indir(linkler aşağıda) ve rar dosyasından masaüstüne çıkar,dikkat et masaüstü diyorum başka yerlere çıkarıp iki saat dosya arama sonra
2-) Sonra corby 2 driver kurun telefonunu kapatalım ve açma tuşu, arama tuşu,ses kısma tuşuna aynı anda basalım ekrana download şekli gelecektir sonra usb kablosu bilgisayara bağlayalım.
3-) Daha sonra masaüstüne çıkardığın multiloader programını aç.
4-) Orda sol yanda Rsrc1'e tıkla ve masaüstün de ki tahaha.rc1 dosyasını seç ve tamama tıkla.
5-) Sonra"Port Search"e tıkla.
6-) 5-10 saniye bekledikten sonra "Download"a tıkla.
7-) Telefonun kendini yeniden başlatacaktır. <= (bunu pc ye kuralım) <= ( masaüstüne atalım açmayalım ) <= (bunuda pc ye kuralım) eğer beğendiyseniz orjinale dönmek için yine yukurdaki işlemleri yapalım yalnızca tahaha.rc1 dosyası yerine bunu indirip masaüstüne atıp seçelim bu kadar basit tema yüklemek kadar kolay bişe bunların dışında işlem yapıpda cihazınız zarar görürse sorumluluk kabul etmem bu konu alıntı değildir birçok siteden bilgi edinerek oluşturduğum linkleri özenle seçtiğim için bir teşekkürü çok görmeyelim görseller

• Beğen
Tepkiler: Jsnow492

Üst Alt