Concord İ99 Ses cızırtılı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

op_dede

Üye
    Konu Sahibi
Concord İ99 Ses cızırtılı
Selam arakadaşlar.Çin malı concord İ99 telefonu yeni aldım geldiğinde arama yaparken ve konuşurken parazit yani cızırtı yapıyordu servise gönderdim yapılmış geldi.Her ne kadar çin malıda olsa telefon özellik ve kasa yapısı aynı zamanda müzik çalarken süper sesi var almayı düşünenlere tavsiye ederim.Burada verilen *#3646633# koduyla bazı ayarlarına girdim yaptığım ayarlardan değişiklik olmayınca fabrika ayarlarına döndüm ilk geldiğindeki cızırtı gene yapmaya başladı ama rahatsız edici boyutda değil genede fabrika ayarına dönmeden olan ses çok netdi.Bundanda anladığım kadarıyla donanımsal bir arıza değil ayarlardan yada bazı kodların değişmesinden kaynaklanıyor.Söz konusu telefon ayarları yada arama yaparken ve konuşurken olan parazit (CIZIRTI) nasıl ve hangi ayarlardan ayarlayabilirim.Bu konuda tercübesi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
telefonun equalizer ayarlarına bi bak derim ilk aldığımda benimde öyleydi eq normalden rock a çevirdim biraz oynama yaptım

op_dede

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım telefonu yeni aldım zaten telefondan memnunum ama yukarda söylediğim sıkıntı çıktı ses rahatsız edici boyutda değil ama servise gidip geldiği netlik yok bende biraz fazla titizim genede tavsiyeniz için tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt