Çok temiz nokia n900 32GB nokianın ürettiği MUCİZE FİYAT >DÜŞTÜ<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daksy

Üye
    Konu Sahibi
Çok temiz nokia n900 32GB nokianın ürettiği MUCİZE FİYAT >DÜŞTÜ<
selamlar arkadaşlar elimde cok temiz çizksiz sorunsuz itina ile kullanılmış n900 bulunmaktadır cihaz yurt dısından gelmiş n900 32 gb modelidir ve pasapot kaydı yapılmıştır satış sebebim n900 e alışamamdır arkadaşlar yüksek modellerle mantıklı takaslar olur... cihazla beraber orjinal sarj aleti orjinal kulaklık ve orjinal usb kablosu gonderilecektir cihaz kayseri ve nevşehir elden gorulebilir ve ptt kargo ile kapıda odemeli gonderilebilir sorularınızı çekinmeden sms ve cevaplarla belirtiniz saygılar..
fiyatım 500 tldir . arkadaslar 575ten dusmustur
tel numaram: 0541 373 29 91

MertcaN9

MertcaN9

Üye
resimler nasıl bir ortamda çekildi aklıma takıldı da :(

TeAmo42

TeAmo42

Üye
efsane cihaz, gözümde hiç eskimedi. Hayırlı satışlar.

daksy

Üye
    Konu Sahibi
sağol teamo42 gerckten emektar efsane :D nokia suan bu modelin devamını getirse kapışılır değilmi :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
sağol teamo42 gerckten emektar efsane :D nokia suan bu modelin devamını getirse kapışılır değilmi :D

N9 Bunun devamı sayılır :) ama ben n900 ün işlemciyi 1.7 ghz görmüştüm bu forumda foto duruyordur belki :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
walla kardeş kayserideym telefon ve fiyat fena değil ekle görüşelim fiyatta da anlaşabilirz sorun olmaz 500 tl de fena değil yani

covar

covar

Üye
yawww bence telefon güzel ama işletim sisteminden kaybetiyor o fiyata c7 c6-01 gibi cihazlar alınır 2.el

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Walla benim aklımda Nokia N900 hiç yoktu Nokia N8-N9 ve E7 bu 3'ünden birini almayı düşünüyordum taaki N900'ü görünceye dek ve arkadaşın verdiği fiyatta iyi yani ama bazı sorularım var mesela N900 ince uçlu şarj ile şarj olmuyor usb aparat ile şarj oluyormuş galiba bu kötü bi durum? :'( 32GB kendi hafızası var telefonun ama bazen fotoğraf ve video çekerken hafızayı görmüyor ve kayıt+çekim yapmıyormuş diye duydum bunlar doğrumu acaba???

daksy

Üye
    Konu Sahibi
Walla benim aklımda Nokia N900 hiç yoktu Nokia N8-N9 ve E7 bu 3'ünden birini almayı düşünüyordum taaki N900'ü görünceye dek ve arkadaşın verdiği fiyatta iyi yani ama bazı sorularım var mesela N900 ince uçlu şarj ile şarj olmuyor usb aparat ile şarj oluyormuş galiba bu kötü bi durum? :'( 32GB kendi hafızası var telefonun ama bazen fotoğraf ve video çekerken hafızayı görmüyor ve kayıt+çekim yapmıyormuş diye duydum bunlar doğrumu acaba???
kaptan vala ben ole bişi gormedim yni :D karanlık luf cekimler falan olmadı evet oluomus ama ben cok kullanan biriyim kamerayı gercekten basarılı sorun yok yani :D seni ekledim konusalım tabiki bende kyserideim..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
walla bilemiyorum da Nokia N900 hakkında çok şey yazılıp çiziliyor o yüzden bende aldım tam bi tlfn almak istiyorum eğer olursa N900 kullanacağım ilk dokunmatik ve yandan sürgülü tlfn olacak hazfızası işletim sistemi vb özellikleri beni etkiledi açıkcası

umut yasin

umut yasin

Üye
300 vereyim yada c5-03 takas ankaradayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt