Çok rica ediyorum SAMSUNG SGH-L700 tema,oyun,program ne varsa burda paylaşırmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

safa94

Üye
ARKDAŞALAR da SÜRÜSÜNE BEREKET L700 UYUMLU TEMA OYUN DUVARKAĞIDI MÜZİK VAR. ÜYE OLUN VE SÖMÜRÜN :D YANLIZ İNGLİZCE AMA KOLAY YANİ HADİ KOLAY GELSİN. BEN BAYAĞA Bİ OYUN İNDİRDİM

boqlu

Üye
kardes bencede sen koy biz bakalım:)

merje06

Üye
Yaaaaaaaaa lanettttttttt olsunnnnnnn bir kişide tema nasıl yüklenir söylememişşşşşşşş
olcak iş değil ya !!!!!!!!
Bilen varsa ltfn paylaşsınnnnnnnn
bu kadar duyarsız olunmaz kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............

--------------- Ekleme ---------------

ACİL !!!
BİLEN VARSA MSNİMİ EKLERSE SENİRİM..... lütfen yaaa :agla
[email protected]
arkadaşm l700 de sen tema die bişiye hiç rastladınmıda yüklemeye çalşıorsn ???? :megafon::hmmm

dur dur sanırım buldm bişi :D yaprsam haber verim saa :D

hasan_1985

Üye
ya bu samsung l700 msn yuklenıyormu bılen varsa yardımcı olabılırmı ??

safa94

Üye
Ya arkadaşlar l700 e her bişi yükleniyor verdğim siteye girip indersenize aaaaaaaaaa :s

furkanarbaz

furkanarbaz

Üye
arkadaşlar bu oyunlar nereden indiriliyo tıklanacak link falan yok mu vasa nerede yardım ederseniz çok sevinirim

ferQ

ferQ

Üye
arkadaşlar kısa yoldan l700 oyun ve tema atmanın yolunu bieln varsa bi zahmet göstersin.

furkan_deliser

Üye
ya valla bi ben yükleyememişim

pagi

Üye
bu tlf da hiç bişi yok kardeşim yaa bende aynı hiç bir sey yükleyemiyorum yapamıyorum ne berbat bi tlf muş mu en kısa zaman da deiştireceğim

Telefona her program yukleniyor isini bilecen kardesim :)) sis uzantlilari dahi aciyorum telde ;)

Furkan_67

Furkan_67

Üye
ya siz bosuna uğrasıyosunuz L700 için tema oyun falan yok anca ücretli olarak sitelerden indirirseniz çalışır. O da bayağı kontör yiyo 130-180 arası coğu kontörünüz warsa alın derim. tabii paranızDa :konus:

1111tg

Üye
Biraz araştırırsanız çok rahat bulursunuz Oyun program hersey yuklenıyor benım tlfnda hersey var (L700) Cep sozluk Internet tarayıcıları Msn Kısayoldan face book vs vs sadece tema konsunda bilgim yok amam hemen tlfonu kotulemeyın

ya siz bosuna uğrasıyosunuz L700 için tema oyun falan yok anca ücretli olarak sitelerden indirirseniz çalışır. O da bayağı kontör yiyo 130-180 arası coğu kontörünüz warsa alın derim. tabii paranızDa :konus:
Butür hurafelere inanmayın

1. İlk önce telefonumuzun menüsüne girerek ayarlar/telefon ayarları/USB ayarları/medya oynatıcı seçip çıkıyoruz.Telefonu USB kablosu ile bilgisayarımıza bağlıyoruz.
Maxicep.com - Samsung L700 Oyun Yükleme (Denendi)
2.Bilgisayarımıza daha önce Samsung PC Studio 3 kurulmalı, kurulumu yapılmış ise mesele yok. Bilgisayar içinde "Diğer" bölümünde cep telefonu görünümünde "SGH L700" isminde bir sürücü belirecek açıyoruz. Card ve Phone olarak iki dosya karşımıza çıkacak, Phone'yi açıyoruz.

3.Şimdi biz "Games" isminde yeni bir klasör oluşturuyoruz.
Oyun ve uygulama elimizde ne varsa içine atalım, Oyun isminde klasör [örnek:supermario] hazırlanıp jar ve jad dosyalari ikisi, bir arada olacak şekilde (supermario) klasörünün içine atılacak. (jad ve jar uzantisi bir arada olan hemen hemen bütün telefon uygulamaları sorunsuz yükleniyor.)

(Oyunların .JAD uzantılısını bulamıyorsanız sorun değil. JADMaker proğramıyla .JAR uzantılı oyunları .JAD uzantılısına çevirebilirsiniz. JADMaker'ı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz:

4. Klasör içine ne var ne yok attıktan sonra çekiverin USB yi.

5. Samsung L700 unuze bu kodu girin: *#6984125*#
şimdi Admin setting menusündesiniz.
a. Menüden [4] Internals secin. Master *** i girin.
(Master ***: *#9072641*#)
b. Gelen menuden [7] Storage settings i secin. oradan;
c. [2]Update Java DB. Herşey guncellenecek.
Not:Bunları yaparken No tusuna dikkat edin ve diğer menülere kesinlikle girmeyin telefon kitlenir bir daha açamazsınız.

Bu kadar!! Güncellendi yazılarını da gördükten sonra kapatın.

Dosyalardan oyunlar bölümünden istediğiniz java uygulamasını çalıstırıp oynayın.

Önemli: Eğer bir sorunla karşılaşırda yanlış bir şey yaparsanız, paniklemeyin. Samsung telefonların kendini formatlama özelliği var. Telefonda numara ekranına *2767*3855# yazın ve bir kaç dakika bekleyin. Uyarı yazısı silinecek ve telefon kapanıp tekrar açılacak. PIN kodunuzu girip sıfır aldığınız günkü gibi telefon elinizde.

(bütün ayarlarınız, dosyalarınız,telefon rehberiniz silinir. Siz önlem almak için SIM ve SD kartınızı çıkarttıktan sonra format atın.)

• Beğen
Tepkiler: XYARGICX

ledman55

Üye
arkadaslar ben dosyalar bolumundekı oyunlar ve daha fazlası klasörunu sıldım sımdı hıc bır sey yukleyemıyorum o dosya olmadıgı ıcın telefona formatta attım yıne olmadı bıbılen varsa yardım sımdıden tesekkurler.... samsung l700 zor makina

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
Ekran boyutLarına göre araştırın beyLer:.

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
bi de buraya bak kardeşim belki işe yarar... :sn:

osman61sahin

Üye
samsung l700 için teme yok o hariç bütün program oluyo

telefonnun internete girip uyumlu bi program indir o klasör gelecek hemen samsung l700 için

venezual

venezual

Üye
teşekkurler

hocal112

Üye
l700 telefonunda interneti olanlar için size bir site adresi veriyim
telefonda URL gir deyip bunu yazın bedawap.com site türk sitesi içinde oyun ve program var. bi tek tema yok oda olmuyor zaten
bir de getjar.com diye bir site var bunda daha çok şey var ama ingilizce.
MSN programı olarakta bu siteden nimbuzz programını indirip kullanabilirsiniz ben kullanıyorum
buarada turkcell den internet paketi(50 mb) 20 kontör haftalık yazıp 2266 ya gönderin

herhangibirini yapamayan olursa yardımcı olurum:box

kadir32100

Üye
dostum bende yükledim ama 5 tuşuna basın yerine kadar geliyor sonra takılıyor neden oluyor acaba söleyebilirmisin.

Üst Alt