Çok önemli: Tamamen Kendim Bulduğum android güvenlik açığı!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Electro-Monser

Electro-Monser

Üye
    Konu Sahibi
Çok önemli: Tamamen Kendim Bulduğum android güvenlik açığı!!
Arkadaşlar merhaba benim telefonum androidli ve ekran kilidi var ben şifreyi unuttuğum için açamadım ve pili bitmek üzereydi. Pili bitiyor olması sayesinde ekranda "Pilinizin sadece %15'i veya daha azı dolu. Hemen şarja takın veya pilinizi değiştirin" Yazısı beliriyor. Bu yazının hemen altında "İptal" ve "Pil Tüketimi" seçenekleri bulunuyor. Pil tüketimine bastım, bazı uygulamaları kapattım, ve menü tuşuna değil, geri tuşuna bastım. VE ŞİFRE İSTEMEDEN BANA TELEFONUMU AÇTI! Hemen ayarlara girdim, ekran kilidini kaldır dedim ama onaylamak için şifreyi girin dedi. Ben tam umudumu kesmişken aklıma reset atmak geldi. Gizlilik ayarlarına girdim, verilerimi yedekle dedim, sonra da fabrika verilerine sıfırla dedim. TELEFONUM ESKİSİ GİBİ OLDU! Bence bu tam bir güvenlik açığı ve bunu ben keşfettim! ama bunu android yetkilileri duymasın, android 2.4'e bunu kapatırlar ve bu benim çok işime yaradı ben androidde güvenlik açığı yok biliyordum :d::d::aha::aha::bigstar:

• Beğen
Tepkiler: mehmed1978, hubeyb_123 ve mustafaa58

atakax

atakax

Üye
güvenlik açığı olmazmı :D bir arada snake oyununda açık çıkmıstı marketten yükleyen herkesn bilgileri belirli bir yerlere gönderilmişti konumu falan teşekkürler u arada

Electro-Monser

Electro-Monser

Üye
    Konu Sahibi
:oke: bişey değil görevimiz :dance:

hubeyb_123

hubeyb_123

Üye
Helal sana

mehmed1978

Üye
arkadasim bu türk kafasi android mi dayanir buna. YAKISIR SANA HELALLLLLLL

Electro-Monser

Electro-Monser

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...