Codegen Quantum 4 Açılmıyor ?

Konu, 'Android Tabletler' kısmında ziya000 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1614 | Cevaplanma: 2

1. Codegen Quantum 4 Açılmıyor ?

Merhaba.Ben Codegen Quantum 4 (Hyundai T7S ile aynı) tablet kullanıyorum.Chrome'da gezinirken kapanıp açıldı ve tekrar kapandı.Açmaya çalıştığımda android yazısında kalıyor ve şarjı bitene kadar kapanmıyor.Ne yapabilirim ?

Düzenleme:Recovery mode'a almaya çalıştım fakat olmadı.Tabletin restart tuşuna bastım ve bundan da bir sonuç alamadım.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: ziya000
  2. Vallaben ya servisine ya da yakınlardaki herhangi bir tamirciye götür derim

3. dene bakalım olacak mıı
    ses tusu varmıı var sa açma tuşu ve ses tuşu - tarafınla bide menü tuşunu basarak aç sarj ful olması lasım İngilizce kırmışı yazılar gelirirse atarsın formatt

---
    hafıza kartı vesayre varsa çıkar unutmadan

Codegen Quantum 4 Açılmıyor ? konusuna benzer içerikler

1. İphone 4 kamera açılmıyor

Merhaba arkadaşlar.Dün itibari ile turkcellden kendime bir iphone 4 aldım sorunsuz bütün işlemleri bitirdikten sonra telefonu incelerken kameranın açılmadığını fark ettim acelem vardı yarın update yapınca düzelir diye düşündüm.update işlemini...
  2. codegen qbix

s.a arkadaşlar benim taletimin ekranı catladı dokun matiğin yarısı çalışıyo yarısı çalışmıyo buna herhangi bi çözüm varmıdır...
  3. iphone 4 bir türlü açılmıyor

Arkadaşlar iphone 4 vardı açılmayan tekrar yazılım atmamıza rağmen genede hiç bir tepki vermiyor ne yaptıysam açamadım yardımcı olurmusunuz lütfenn..
  4. Yardım Acer Iconia A1-810 Mu, Codegen Quantum 4 Mü ?

Öncelikle belirtmek isterim bu konuyu kararsız kaldığım için açtım. Acer: 430 tl Acer Mango A1-810 Dört Çekirdek Tablet Bilgisayar - Tablet - Bilgisayar - Teknoloji Codegen: 340 tl Codegen Quantum4 7" Quad Core 2GB 16GB Gps Samsung...
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 10:07:39