Codegen Quantum 4 Açılmıyor ?

Konu, 'Android Tabletler' kısmında ziya000 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1654 | Cevaplanma: 2

1. Codegen Quantum 4 Açılmıyor ?

Merhaba.Ben Codegen Quantum 4 (Hyundai T7S ile aynı) tablet kullanıyorum.Chrome'da gezinirken kapanıp açıldı ve tekrar kapandı.Açmaya çalıştığımda android yazısında kalıyor ve şarjı bitene kadar kapanmıyor.Ne yapabilirim ?

Düzenleme:Recovery mode'a almaya çalıştım fakat olmadı.Tabletin restart tuşuna bastım ve bundan da bir sonuç alamadım.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: ziya000
  2. Vallaben ya servisine ya da yakınlardaki herhangi bir tamirciye götür derim

3. dene bakalım olacak mıı
    ses tusu varmıı var sa açma tuşu ve ses tuşu - tarafınla bide menü tuşunu basarak aç sarj ful olması lasım İngilizce kırmışı yazılar gelirirse atarsın formatt

---
    hafıza kartı vesayre varsa çıkar unutmadan

Codegen Quantum 4 Açılmıyor ? konusuna benzer içerikler

1. İphone 4 kamera açılmıyor ( 26 Eylül 2010 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Merhaba arkadaşlar.Dün itibari ile turkcellden kendime bir iphone 4 aldım sorunsuz bütün işlemleri bitirdikten sonra telefonu incelerken kameranın açılmadığını fark ettim acelem vardı yarın update yapınca düzelir diye düşündüm.update işlemini...
  2. codegen qbix ( 22 Ocak 2013 | Diğer Tabletler )

s.a arkadaşlar benim taletimin ekranı catladı dokun matiğin yarısı çalışıyo yarısı çalışmıyo buna herhangi bi çözüm varmıdır...
  3. iphone 4 bir türlü açılmıyor ( 23 Ağustos 2013 | iPhone - iOS Jailbreak ve Unlock Yöntemleri )

Arkadaşlar iphone 4 vardı açılmayan tekrar yazılım atmamıza rağmen genede hiç bir tepki vermiyor ne yaptıysam açamadım yardımcı olurmusunuz lütfenn..
  4. Yardım Acer Iconia A1-810 Mu, Codegen Quantum 4 Mü ? ( 24 Kasım 2013 | Android Tabletler )

Öncelikle belirtmek isterim bu konuyu kararsız kaldığım için açtım. Acer: 430 tl Acer Mango A1-810 Dört Çekirdek Tablet Bilgisayar - Tablet - Bilgisayar - Teknoloji Codegen: 340 tl Codegen Quantum4 7" Quad Core 2GB 16GB Gps Samsung...
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 20:09:52