Coca Cola Kırmızı Kasa ve Caramio Kazandırıyor! kodları şifreleri... (YENİDEN

Sponsorlu Bağlantılar

TangoOneNeverDies

TangoOneNeverDies

Üye
    Konu Sahibi
Coca Cola Kırmızı Kasa ve Caramio Kazandırıyor! kodları şifreleri... (YENİDEN
Arkadaşlar yine merhaba, biliyorsunuz ki ben daha önceden böyle bir konu açmıştım ( http://www.maxicep.com/firma-kampanyalari/coca-cola-kirmizi-kasa-kodlarii-isteyen-gelsin-bedava-4-723574.html ) ama maalesef ki ben bu kapakları giremedim (okul olduğu için) ve kendimi sizi kandırmış gibi hissettim :ehe ama başka bir yöntemle tekrar kod dağıtımına başlıyorum. Evet arkadaşlar demiştim çok kod var diye ve resimleri de bir kaç gün içinde koyacağım.

Bunun yanında Facebook' ta devam eden Caramio Kazandırıyor! ( ) kodlarıda dağıtılacaktır.

1- Evet gelelim kodların dağıtılmasına kod isteyenler hangisini istediğini yorumunda belirtecek-(Örneğin: Caramio Kazandırıyor! : 20 tane kod. )

2- 1 hafta da 20 kişiye 40 tane kod gönderilecektir. (Kodları 25 ten 40 a çıkardım. :D)

3- Bu 20 kişi yorum sırasına göre belirlenecektir.

4- Bazen aksamalar olabilir ama mutlaka gönderilecektir. Not: Sonuçta öğrenciyiz.

NOT 2: Lütfen konuya abanmayın . İlk 20 kişiye gönderiliyorsa ikinci 20 kişiye bir daha ki hafta gönderilir.

Konuyu beğenirseniz çok çok sevinirim. Sonuçta emek harcıyoruz. Beğenenlere de bir şeyler yapacağım gerçekten.

20 kişi olmasını bekliyorum....

• Beğen
Tepkiler: memmet31, emocan10, tekomast ve 11 diğerleri

Astrosman

Astrosman

Üye
Yarışmaya katılmak istiyorum :D

TangoOneNeverDies

TangoOneNeverDies

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim alay ediyorsun ama yapabileceğim tek yöntem bu yani herkes abanıyor konuya yetişemiyorum. Onun için böyle birşey yaptım.

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Hocam emeğine sağlık diyerekten..ben coca cola kırmızı kasa şifresi istiyorum

blastx

blastx

Üye
Arkadaşlar yine merhaba, biliyorsunuz ki ben daha önceden böyle bir konu açmıştım ( http://www.maxicep.com/firma-kampanyalari/coca-cola-kirmizi-kasa-kodlarii-isteyen-gelsin-bedava-4-723574.html ) ama maalesef ki ben bu kapakları giremedim (okul olduğu için) ve kendimi sizi kandırmış gibi hissettim :ehe ama başka bir yöntemle tekrar kod dağıtımına başlıyorum. Evet arkadaşlar demiştim çok kod var diye ve resimleri de bir kaç gün içinde koyacağım.

Bunun yanında Facebook' ta devam eden Caramio Kazandırıyor! ( ) kodlarıda dağıtılacaktır.

1- Evet gelelim kodların dağıtılmasına kod isteyenler hangisini istediğini yorumunda belirtecek-(Örneğin: Caramio Kazandırıyor! : 20 tane kod. )

2- 1 hafta da 20 kişiye 40 tane kod gönderilecektir. (Kodları 25 ten 40 a çıkardım. :D)

3- Bu 20 kişi yorum sırasına göre belirlenecektir.

4- Bazen aksamalar olabilir ama mutlaka gönderilecektir. Not: Sonuçta öğrenciyiz.

NOT 2: Lütfen konuya abanmayın . İlk 20 kişiye gönderiliyorsa ikinci 20 kişiye bir daha ki hafta gönderilir.

Konuyu beğenirseniz çok çok sevinirim. Sonuçta emek harcıyoruz. Beğenenlere de bir şeyler yapacağım gerçekten.

(kod dağıtımıyla ilgili başka bir fikri olan varsa söylesin)

!!!RESİMLER EKLENECEKTİR!!! MÜMKÜNSE KIRMIZI KASA İSTİYORUM TEŞEKKÜRLERRRRRRR

• Beğen
Tepkiler: Jan ve melek3519
murat.122a

murat.122a

Üye
kardes bende istiyorum

- - - Eklendi - - -

Kardes elinde pepsi sifresi yokmu varsa bana görder

- - - Eklendi - - -

kardes bende istiyorum

- - - Eklendi - - -

Kardes elinde pepsi sifresi yokmu varsa bana görder

Lütfen gönder kardes

• Beğen
Tepkiler: TangoOneNeverDies
TangoOneNeverDies

TangoOneNeverDies

Üye
    Konu Sahibi
kardes bende istiyorum

- - - Eklendi - - -

Kardes elinde pepsi yokmu varsa bana görder

- - - Eklendi - - -

Lütfen gönder kardes

Kardeşim tabii ki var pepside pek rabet olmuyor onun istiyorsan gönderirim sorun değil...

murat.122a

murat.122a

Üye
Kardeşim tabii ki var pepside pek rabet olmuyor onun istiyorsan gönderirim sorun değil...

Bekiyorum kardesim gönderirsende sağol göndermessende

- - - Eklendi - - -

sifreleri bekliyorum
T
E
Ş
E
K
Ü
R
L
E
R

jerrybes

Üye
banada gönder lütfen kardeş çok lazım :(

hermisler

Üye
mümkünse kirmizi kasa istiyorum teşekkürlerrrrrrr

- - - Eklendi - - -

MÜMKÜNSE KIRMIZI KASA İSTİYORUM TEŞEKKÜRLERRRRRRR

askinali

Üye
abicim saol şey bana 40 adet coco cola kırmızı kasa şifresi verirsen sevinirim saygılarla Ali :tşk: yanlız mesaj atarsan sevinrim

askinali

Üye
abi ben cococola 40 adet

jerrybes

Üye
bana kırmızı kasa 40 adet lütfen mesaj at

conqueror43

Üye
kardeş bana gönder bi zahmet 40, 20,10 farketmez sağol şimdiden...

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Arkadaşım kaç kişiye şifre konusunda yardımcı oldun?

hlldll

hlldll

Üye
Banada yollarmısın?

ozgur055

ozgur055

Üye
bende istiyorum kırmızı kasa kac tane olursa fark etmez :)

okangneyy

Üye
coca cola kırmısı kasa kodları laızım 200 filan ama sen yollayabileceğin üst limit neyse ona göre yollarsan sevinirim

assedar

Üye
teşekkrüeler olursa iyi olur

Kayahan14

Kayahan14

Üye
ben caramio istiyorum

Üst Alt