Coca Cola Gerçekten İsrail Malı mı?İspat edebilen buyursun...

Sponsorlu Bağlantılar

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
amerikalıların ama israille ortak veya onlara yaptırıyor diye biliyorum ben :))

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
6 gündür sigara içmiyorum bıraktım. uzun zamandır bilgisayarın yanında COLA yok PINAR ŞEFTALİ suyu var 1 litre :D Israil veya Amerika malı değil Eskişehir organize sanayide üretiliomus :D var mı sağlıklı yaşam gibisi ya. Sizi bağımlı yapan tüm yiyecek ve içeceklerden sakının.
:oke:
Kesinlikle! Dimes'in ayva suyu da bir harika :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Meyve suyu delisiyimdir, her markanın her çeşidini ezbere bilecek kadar.
Ama kayısı suyunu hiç sevmem :(

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Meyve suyu delisiyimdir, her markanın her çeşidini ezbere bilecek kadar.
Ama kayısı suyunu hiç sevmem :(

Aynen !..

Dimes'in kayısı ve şeftali suyu püresi bol olduğu için içmeye doyamıyorum. Askerde günlük en az 1lt içerdim. Hâla da içiyorum. :ehe

Marchegiani

Marchegiani

Üye
İyi bir konuya değinmişsin CO1aY.Haklısın.

dinccine

Üye
hepsi yalan palavra ya çoğu ürün çin malı zaten

_KadirşinaS_

Üye
Amma hortlamış konu ya.:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ölümsüz bu konu KadirŞinas :ehe

™мaxiмємσ!

™мaxiмємσ!

Üye
coca colanın anlamını biliyordum ogünden beri coca colayı fazla içmiyorum

--------------- Ekleme ---------------

:oke:
Kesinlikle! Dimes'in ayva suyu da bir harika :)
dimes gibisi yok ya hele şeftalilisiiiii ben dimes almaya gidiyorum:ehe:)

akinciisa

Üye
ispat edilir yeterki sen inan

maNqa

Üye
ya gençler yukarda arkadaş demiş nescafe nerenin malı diye ? yaw nescafe türk malı altını kaldırında okuyun ne yayıyo hatta türkiyede tek fabrikası war o da bursanın Karacabey ilçesinde hatta ben karacabeyde yaşıyorum

_KadirşinaS_

Üye
ya gençler yukarda arkadaş demiş nescafe nerenin malı diye ? yaw nescafe türk malı altını kaldırında okuyun ne yayıyo hatta türkiyede tek fabrikası war o da bursanın Karacabey ilçesinde hatta ben karacabeyde yaşıyorum

Nestle markasından haberiniz var mı? Hani İsvirçe orijinli dünyanın en büyük yiyecek, içecek üreticilerinden biri. Buyrun alttaki linkten inceleyip öğrenin.

Yağmur

Üye
Herşey bir yana, ben coca cola içiyorum..
Sadece cocacola değil tabii, tüm gazlı içecekleri... (marketlerin hariç:ehe)
bu dünyaya bir kere geliyorum.. Hayat benim hayatım... Yasaklarla nereye kadar?:lol

:oke::oke::oke: kesinlikle...

bu arada şu böcek örnekleri verenler için söylüyorum bunlar coca colanın adını kirletmekten başka birşey değil. her gün başka bişey çıkıyor. yok böcekten yok fare kanından yok bilmem neden insanlar içmesin diye saçma saçma şeyler çıkartıyorlar... kendi araştırma konum olduğu için söylüyorum yok böyle birşey... coca cola coca adı verilen bir ağacın meyvesinden yapılıyor ve bu meyve insanlarda bağımlılık yapan maddeler içeriyor. geçen gazetede resmide vardı coca cola meyvesi diye afrikada yetiştiriliyormuş. diyeceğim o ki yok kan yok böcek saçma... :nono:
yazısına gelince üreten adam yapmamış bunu marka olarak, en yakın arkadaşı tattıktan sonra adam kendi el yazısıyla coca cola olarak yazmış ve üreten kişide sevmiş ve değiştirmeden marka yapmış yani adam arapça bilemeyeceğine göre öyle bir şaçmalıkta yok. her şeyin içine din karıştırarak insanlar kendince birşey yapmaya çalışıyor ama boş...

bana gönderilen mailden anladım gönderenlerin ne amaçla gönderdiğini... en altta şöyle yazıyor...
"coca colayı utanmadan ve çekinmeden içen müslümanlar" bana göre bu herşeyi açıklıyor...

sereflos

Üye
COCA COLA NIN SAHIBI, CNN DE YAPTIGI AÇIKLAMA ILE TEMMUZ AYININ TÜM GELIRINI VE BUNDAN SONRAKI AYLARIN KAR PAYLARINI ISRAIL DONANMASINA DEVRETTIGINI AÇIKLADI!
Gazze'de yüzlerce Filistinli'yi katleden, camileri, okulları ve evleri yerle bir eden İsrail'in en büyük finans kaynağı Coca Cola firması. İçerisinde türlü maddeler bulunan Coca Cola'yı her içtiğinizde, aynı zamanda İsrail ordusuna bomba teminatı sağlıyorsunuz. Coca Cola'nın yaptığı reklamlardan birinde aynen şöyle deniliyor: Coca Cola iç, İsrail'i destekle. Amerikan ürünlerini destekleyerek,İsrail'e destek verin' Belçika'da, Sağlık Bakanlığı'nın bu ürünü içenlerde ciddi zehirlenmeler görüldüğünü ve bu içeceğin içerdiği maddeler nedeniyle alyuvarların eridiğini, dolayısıyla kansızlık meydana geldiğini bildirdiği Coca Cola, elde ettiği karının yüzde 50'sini de İsrail ordusuna aktarıyor. Hindistan'ın geçtiğimiz yıl tamamen yasakladığı, Letonya'da ise okullardaki satışını tamamen, dışarıda ise çocuklara satışını yasakladığı Coca Cola firması, Filistin topraklarında katliam yapan İsrail'in de en büyük destekçisi.

EN FAZLA TÜKETENLER MÜSLÜMAN ÜLKELER
Yahudilerin yaşadığı alanlarda yaptığı reklamlarda, Coca Cola içenlerin aynı zamanda İsrail'e destek verdiği mesajı veren firma, elde ettiği karının büyük bir bölümünü ise Müslümanlardan karşılıyor. Yapılan araştırmalara göre Coca Cola içenlerin büyük bir bölümünü Müslüman ülkeler teşkil ediyor. Yani Müslüman ülkeler kendi elleriyle İsrail'e uçak, bomba, tank ve tüfek sevkiyatı gerçekleştiriyor

emree17

emree17

Üye
abi istediğinizi diyin ama yapsınlar valla türk markası varken ülkerin kolası mesala niye coka cola alıyonuz ?

DoRM

DoRM

Üye
benim anlamdığım ne diye savunuyorsunuzki alın yerli bi meyve suyu için gitsin.kolayı içmemeniz için içinde böcek,fare gibi şeylerin olmasına gerek yok ona verdiğin para amerikaya gidiyorsa içilmemelidir

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bilinen her iyi marka nerdeyse amerika malı yani israil malıda diyebiliriz

WitchKing

Üye
bencede en iyi sigaralar israil malı deniyo biz bi lm içemeyeceksek bi parlement içemeyeceksek bi marlboro içemeyeceksek :S

ahmetzen

Üye
Adamlar Kendi ağızlarıyla açıklama yapıyorlar israil ordusuna yolluyoruz diye siz hala nereli oralımı buralımı diye soruyorsunuz yazık...