Uygulama clash of clans güncelleme sonrası çalışan bot varmı varsa burda paylaşın

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
clash of clans güncelleme sonrası çalışan bot varmı varsa burda paylaşın
clashın güncellme sonrası çalışan botu varmı ? suan yok sanrım eğer calışan bot olursa burda paylaşıda faydalanalım

• Beğen
Tepkiler: melkor33

atraksiyon_show

Üye
?

baronsavas

baronsavas

Üye
1aydan önce stabil bi bot çıkacagını sanmıyorum

AliRapciX

Üye
arsgame.com tamamen ücretsiz ve şuan düzenlemeler devam etmekle birlikte ağırda olsa çalışıyor. adamlar çok hızlı güncellediler

ykpknl

ykpknl

Üye
aynen çalışan bişe bulan olursa allah aşkına paylaşsın :(

eren3546

eren3546

Üye
satilik köy var 20tl 65lv

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
ben hala ıyuna giremedim ne botu

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
arsgame.com tamamen ücretsiz ve şuan düzenlemeler devam etmekle birlikte ağırda olsa çalışıyor. adamlar çok hızlı güncellediler
denedim ama cok vasat bi bot kasarken kitleniyo kendi kendne 16gb ram var nasıl kitleniyor anlamadım yenisi beklicez artık :)

Sembolbu

Sembolbu

Üye
clashın güncellme sonrası çalışan botu varmı ? suan yok sanrım eğer calışan bot olursa burda paylaşıda faydalanalım

videolu olarak anlatılmış

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye

videolu olarak anlatılmış
9 saat çalışmasından sonra 500bin mi kasmış yoksa 4,5milyon mu kasmış o kısmı çözemedim ona göre indirip denemeyi düşünüyorum programı

atraksiyon_show

Üye
İndirdim kurdum ama çalışmadı namussuz :(

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
arsgame.com bot çalışıyor fakat cook cokk zor kasıyor.. sadece okcu ile kasıyo günlük 10 bin kara 2 3milyon altın iksir kasıyo yenisi cıkana kadar idare eder sanrm

Sembolbu

Sembolbu

Üye
9 saat çalışmasından sonra 500bin mi kasmış yoksa 4,5milyon mu kasmış o kısmı çözemedim ona göre indirip denemeyi düşünüyorum programı
9 saat çalıştı 4.5 milyon kastı 500 000 olan saatlik kazanç
arkadaşlar botun vip sürümüde çıktı hem indirme linki hemde kullanım ayarları videolu olarak mevcut.

atraksiyon_show

Üye
9 saat çalıştı 4.5 milyon kastı 500 000 olan saatlik kazanç
arkadaşlar botun vip sürümüde çıktı hem indirme linki hemde kullanım ayarları videolu olarak mevcut.

Dostum bu BOT'u bende kurdum evet muntazam bir şekilde kolaklık sağlanmış köy binası ordu kampı vs hiç bir şekilde belirlemiyorsun ama ölü köy bulmuyor. 2 şer defa denedim biri 55 dk biri ise 45 dk.. ikisinde de sadece köy aradı ölü köy çıksa bile saldırmadı.

Bu arada söylenen ayarları yapmama rağmen.

ozan_6533

ozan_6533

Üye
Beyler clashbot calisiyo ama ölü köy bulamıyo bota mı bok atsam oyuna mı bilemedim. Çok kötü oldu sabahtan akşama kadar köy araması yapmaktan altın kasamamış iksirde bana yaramıyo şu an için. Varsa bildiğiniz bi yöntem, söyleyin.

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Beyler clashbot calisiyo ama ölü köy bulamıyo bota mı bok atsam oyuna mı bilemedim. Çok kötü oldu sabahtan akşama kadar köy araması yapmaktan altın kasamamış iksirde bana yaramıyo şu an için. Varsa bildiğiniz bi yöntem, söyleyin.
kardeş aynı sıkıntı bendede var 21 saatte 5 milyon iksr kasmıs 13 bin kara 1.5 m altın var.. 1600. aramayı yaparken yakaldım yeni güncellme sonrası ölü köy cıkmıyo ondan kaynaklı

• Beğen
Tepkiler: ozan_6533

Üst Alt