Civcivin Oluşumu

Konu, 'Belgesel' kısmında Daisy tarafından paylaşıldı. Okunma: 30371 | Cevaplanma: 19

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sonu çok tatlı bitti... :) :)

2. ilk başta çirkin ama sonu çok şirin:)

3. çok ilginç..insanın ağzı bi karış açık kalıyor...sonu çok tatlı ama...

pylşım için tşkürler...:oke:

4. Evet çok şirin bir canlı. :)

Rica ederim. :)
    Benim de garibime gitti açıkcası, hiç düşünmemiştim oluşumunu. Gerçekten ilginçmiş. ;)

5. Daha Önce de Biliyordum Konu İçin Teşekkürler..

6. Son hali çok tatlı gözüküyor ama önceki evreleri görmek pek de hoşuma gitmedi. :)

7. alıntı yaptıgın yerde görmüştüm yinede saol

8. Rica ederim arkadaşlar.
    Son halini herkes beğeniyor zaten. Ama nasıl oluştuğunu bilmekte fena sayılmaz hani. :)

9. Yalnız Gözlem Biraz Tuhaf Olmuş..

Fotoğraflara Bakılırsa 15 Tane Yumurtayı Gözlemlemişler ve Her Evrede Birini Kırıp İçini de Bir Kaba Koymuşlar.. :ehe

10. bence çok etkileyici civciv çirkin ilk evrelerı ama nasıl hayat kazandıgı çok enteresan paylaşım için tşk

11. Eh tabii bütün gözlemi tek bir yumurta ile yapamayacağı için, normal olsa gerek farklı yumurtaların, farklı evrelerde kırılması. :kop:

Rica ederim. :)

12. Ama 14 Civciv Katledilmiş Bu Durumda..
    Olmaz ki Yani.. :ehe

13. sağoollllllllllllllll

14. Herşey bilim için! :P

Rica ederim.

15. Öyle Olsun Bakalım.. :)

16. yaratıcının kuvveti

17. Hay Allahım ne kadar tatlı şey oluyor öle

18. GÜZEL PAYLAŞIM ama bunu nasıl yapmışlar yaa yumurta içinde de değil galiba anlamadım.

19. çok ilginç.

eline sağlık.

Civcivin Oluşumu konusuna benzer içerikler

1. Adanın Oluşumu ( 20 Kasım 2009 | Garip ve İlginç Olaylar )

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. Dilin Oluşumu ( 11 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Dilin Oluşumu Dil, insanların birbirleri ile iletişim kurmakta kullandığı bir kavram olarak anlatılsa da dilin vazifesi bu kadarla sınırlandırılırken, dilin nitelikleri sadece bu tanıma indirgenemez. Halkın gerçek bir ürünü olan dil; oturup da...
  3. Rüzgar Oluşumu ( 19 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Rüzgar Oluşumu Rüzgar Nasıl Oluşur - Rüzgar Türbinin Hareketi Rüzgar, ısı değişikliğine uğrayan hava katmanlarının hareketiyle oluşur. Yeryüzüne yakın hava katmanı ısınarak öz kütlesi düşer ve yukarı doğru yükselir. Yükselen bu sıcak...
  4. Altın Oluşumu ( 21 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Altın, magma denen erimiş kayanın, katı kayanın içinde katmanlaşması sonucu oluşur. Magma soğuyup katılaşmaya başlarken, su ve diğer buharlaşabilen maddeler yüksek basınç altında magmadan ayrılır. Sıcak suyun ve buharın oluşturduğu yüksek basınç...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 2:46:08