Çinde Malı Araba Üretimi Nasıl Yapılıyor

Konu, 'Motorlu Taşıtlar ve Modifiye' kısmında ***BlackrosE*** tarafından paylaşıldı. Okunma: 14996 | Cevaplanma: 16

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

2. tamam çin malları iyi değildir güvenli değildir kanserojen madde içerir yaptıkları şeyler ama arkadaş helal olsun adamlara çin malı felan diyoruz yinede seve sevede yaptıklarını kullanıyoruz ben bunu daha anlayamadım:hmmm:bilmem::bilmem:
  3. adamlarda işçilik var bizim şirkete gelen promosyon ürünleri hep çinden geliyor:)Bir promosyon şirketi olarak:)
  4. görün işte neler ithal ediyoruz. can sağlığımızı nasıl düşünüyoruz. bunların ithalini izin verenler yarın bi gün bu arabalar yüzünden yaşanacak acılardan bin beter durumlara düşsünler inşallah
    :@:@:@
  5. bi metal parçası 4 teker olay budur :@
    çok adi mal yapıyolar ya
  6. +1 resimlerdende belli çok adi yapılışı. arabanın alt tekerlek kısmınıda gördük. ne o öyle ya. biraz kilolu adam otursa kırılacak gibi. herkes çinliler gibi zayıf değilki. hele bizim Türk kası yapanlar binerse arabayı düşünemiyorum. :ehe
  7. ben güvenipte binemem abi ne olur ne olmaz çin malı
  8. Onların arabasınamı binilir be kardeşim
  9. 1000 ytl verirlerse alınır yani
  10. çocukların kulladıgı akülü araba gıbı yaaaa
  11. bEN BiNERIM ONA:d
  12. anca olumsuz yorum yapıyoruz adamlar evlerının bahcesınde yapıyor bu ışlerı hangımız yapabılırız aceba basıt ama yapıyorlar ve dunyaya ve buyuk fırmalara kafa tutuyorlar sımdı cın olmasa gıydıgın elbıse bındıgın araba 100 kat fıyatla alacaktın
  13. :):):)
  14. süper abi boşuna dememişler s.... yaranır die adamlar tüm dünya ya yaranıo..
  15. Parça Parça Üretiyorlar. PArçaaları Ucuyor:)
  16. fark ettiyseniz çakma smart yapıyorlar orjisini mercedes üretir bunların ve çin malı olarak sadece chery var türkiyede türkler çin malı araç kullanmaz kolay kolay :D
  17. profilden araba :)
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.