Çin malı ve Diğer Android Tabletlere Hard Reset Atma İşlemi

Konu, 'Android Tabletler' kısmında komoloji tarafından paylaşıldı. Okunma: 105813 | Cevaplanma: 19

1. =>CONCORD TAB, GALAXY TAB, ANDROİD, SAMSUNG TABLETLERDE DENENMİŞTİR.
    =>ŞİFRENİZİ UNUTTUM , İŞARET ŞİFREMİ UNUTTUM , DOSYALAR AÇILMIYOR DİYORSANIZ BU İŞLEMİ UYGULAYIN

1=)Tableti kapat
    2=)ses kısma tuşuna basılı tut sonra açma tuşuna bas...ekran gelinceye kadar ikisinede basılı tut...ekran gelince açma tuşundan elini çek sadece ses kısma basılı kalsın
    3=)yazılar çıkınca ses kısma tuşundan da elini çek
    4=)yazılar geldikten sonra..tabletin çin veya samsung veya galaxy hangisi ise aşağıdan bak ve talimatları izle

=> XX- CONCORD,NOVO AURO 2 VE DİĞER ÇİN TELLER İÇİN
    1=)ekranda rakamlar ve önünde çince yazılar yazar....bunlardan " 02 " olana tıkla
    2=)karşına tablo çıkacak... solda alt alta 3 adet yazı var...sağda alt alta 2 adet yazı var...sağdaki yazıların 2.sine tıkla
    3=)karşına ekranın tam ortasın çince bi yazı çıkcak o geldğinde 10 saniye bekle ve aşağıdaki..yeşil yer ver kırmızı yer ver orda yeşile tıkla
    4=)bastıktan sonra yine solda alt alta 3 adet yazı var...sağda alt alta 2 adet yazı var...soldaki en altta çince yazıya bas...tablet kapanacak
    5= sonra tableti aç...türkçe ayarı seç..... tmmdırrr

DİĞER ANDROİD TABLETLER İÇİN (Galaxy,samsung..)
    1=) alt alta yazılar çıkacaktır...
    2=) yazılarda " wipe data/factory " diye bir yazı var ...ses kısma tuşu ile aşağı doğru gel "wipe data/factory" seçeneğinin üstüne gelince "ses açma" tuşuna bas ve içine girmiş oluyosun
    3=) alta alta yazılar çıkıcak... ses kısma tuşuyla "yes, delete......" yazısının üsütne gel ve "ses açma tuşu" ile okeyle
    4=)biraz bekle ve android logosunun solunda yazılar yazcak ve üste yazılar cıkınca "ses açma tuşu"na bas
    5=) tablet restart atıcak ve olucaktır.........

by euonur
    noss_bar bunu beğendi.

2. :tşk:

3. Güzel konu Teşekkürler. Ayrıca şifreyi Unutma durumunda Sadece reset atmak yeterli

4. arkadaşlar bende onyo powerpad var fakat bu format ona uymadı ne yapabilirim. şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu format onto tablete uymuyor bilen varmı acaba
  5. arkadaşlar easypad p10an02 model bir tablet var rom yüklemek istiyorum yardımcı olurmusunuz ?
  6. bnde IQ mobile diye tablet war shopping tv den aldım şifreyi unuttum format atmak istiyorum yardımcı olucak lütfen...
  7. Benim android netbookta entegre klavye var ve şifresini unuttum.Hard reset için tuş kombinasyonu nedir yardım edermisiniz.Markası flexi ibiza diye geçiyor.
  8. arkadaşlar hard reset atınca dokunmatik kalibrasyonda düzelme olabilir mi
  9. Teşekkürler.
  10. arkadaşlar bende artes s701 tablet pc var hard reset atmak istiyorum ama mavi android ve ünlem geliyor recovery mod a girmiyor lütfen acil yardım edin
    antalya1234 bunu beğendi.
  11. arkadaşlar everest everpad 100 cihazım var format atmam gerekiyor ama ses açma kapama yada home tuşu üzerinde mevcut değil bir yol bilen var mı?
  12. üzerinde ünleem olan android geliyor ama yazılar çıkmıyor ne yapmalıyom??
  13. aynı sorun bende de var polypad çözüm bulduysan yazarmısın
  14. tek kelimeyle teşekkürler açılmayan tabletim açıldı sonsuz teşekkürler
  15. benim cihaz galaxy tab3 t210 komutları yerine getirdim ama tablet sadece açılıp kapanıyor hic yazı mazı gelmiyo
  16. Arkadaşlar bende g-tab tablet var android ve ünlem geliyor sadece menüye giremiyorum bilgisi olan lütfen yardım etsin
  17. arkadarlar bende concord smart pad duo war tableti kapattm bi daha açılmadi yardm edrseniz sevinirim
    ---
    arkadaslar napmam lazım acil araştırdım ama resetten bahsediyo denedim ama o da ise yaramadı
  18. bende poly pad 7108 tablet var
    sadece power tuşu var naşı reset atrım
    yada rom yüklerim
  19. arkadaşlar bu format işlemi galaxy tab 3 te oluyormu
    ---
    usta dediğini yaptım güvenli moda aldı yanlışmı yaptım ?
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. tablete format atma

,
  2. tablet format atma

,
  3. tablete format nasıl atılır

,
  4. tablete nasil format atilir,
  5. android tablete format atma,
  6. tablete format atmak,
  7. android tablet format atma