Çin Malı Telefonlara Oyun, Program ve Java Desteği Hakkında Herşey...

Sponsorlu Bağlantılar

ßyDigiphone

Üye
benimki digiphone bulan var mı

oxo3455

oxo3455

Üye
trident ismi yabancı ancak turk telefonu (BİLGİ)

furkan252525

Üye
nes uzantılı da yüklesem ne yüklesemde çalışmadı arkadaşlar plss...yardım edinnn...kaç sene oldu hala 3 oyunla oynuom 1.yapboz 2.mahyong.3.unuttumm.........plss..
:megafon::megafon::megafon::megafon:

sssamettt

Üye
kardeşt bende küçük iphone var ona da olursa sana hergün teşekür ederim vallah

sssamettt

Üye
beyler birşey sorcam çin malı telefonlarda nasıl mp4 açılıyor bilen varsa çok acil lazım!!

dalı verdik düş

Üye
:sn:java destekli çin malı telefonlar 3 boyutlu oyunları kaldırmıyor ne yapmalıyım:(

Odysseus

Odysseus

Üye
:sn:java destekli çin malı telefonlar 3 boyutlu oyunları kaldırmıyor ne yapmalıyım:(

Anlayamadım java destekli telefonlar kaldırmıyor derseniz bendeki de kaldırmıyor demektir ki, bendeki kaldırdığına göre teziniz çürüyor. Bence ekran boyutuna uygun oyun indirmediğiniz için olabilir!

dexor

Üye
memoli kardeş bulduysan verde bizde faydalanalım şu niymetten :)

burak_tas_46

Üye
ya bende ayphone e91 var benim tl e nes çalıştırmadı games klasörüde yok yardım cı olursanızı size hergün süpaneke okurum yardım hattı: [email protected]

welfigter

Üye
adfa

rohatonur

Üye
Selam arkadaşlar.lütfen çok acil any cool n101 marka telefonun fabrika ayarları şifresi lazım (1122,3344,1234,5678) haricinde bir şifre varmı bilen varsa cevap versin veya telefona format atılırmı bilenlerin cevaplarını bekliyorum şimdiden tşkler.

fenomen5756

fenomen5756

Üye
Yaw bu konu tam keyf. Memoli bi diyor kii ben buldumm ;;;)))
Allahhhhh daha herkes """banaa da"" """ "bana daaa"""
güle güle bi hal oldum yawww.

giray38

giray38

Üye
atıo bu memoli ya milleti kndine ylwrttrmh içn blsa link atrdı bn bldm yazacaana

--------------- Ekleme ---------------

ya hakketten spr bi sfrbrlik bnde arıom kc gndr

Odysseus

Odysseus

Üye
atıo bu memoli ya milleti kndine ylwrttrmh içn blsa link atrdı bn bldm yazacaana

--------------- Ekleme ---------------

ya hakketten spr bi sfrbrlik bnde arıom kc gndr

Ne yazmak istediniz bu mesajınızda. Anlamsız bir sürü kelimeyle dolu.

rozetli

Üye
çin malı iphone tv li oyun program varsa yrdm...

belax

Üye
n iyisi nokia herhalde

The Thoth

The Thoth

Üye
Arkadaşlar java yazılımı bulsak ve yüklesek java oyunlarını açmazmi.Cevabınızı bekliyorum

recepp

Üye
millet bende buldum yazdım ceza aldım nasıl yazalım şimdi i l k g s m . c o m a gidin derim nediim

mstf_mstf

Üye
benimki de çin malı netten baktım java destakli yazıyo oyun yükledim olmadı :agla

neon53

neon53

Üye
:( Arkadaşlar Bende Aldım gecenlerde iphone Tarzı F003 WiFi uzaktan Kontrol Falan içeriyi Güzel Kamerası Filan sormayın :) uzun lafın Kısası java destekli oyunları Acıyo Tema Denedım Ama olmadı java oyunları Acıyo Ama nasıl Acıyo Ekran gelıo Ama dokunmatik olduğu için acmıyor yani desteklemiyo Beyler henuz Cinmalı telefonlar İçin Oyun program tema Yok uygulamada Yok wardır Chin sitelerinde Onlarında Dilini cözmemiz zor :D

Üst Alt