Çin Malı Telefonlara Oyun, Program ve Java Desteği Hakkında Herşey...

Konu, 'Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar' kısmında yasin356 tarafından paylaşıldı. Okunma: 146789 | Cevaplanma: 204

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. :megafon:ARKADAŞLAR BENDE BİR ÇİN MALI OLAN TRİDENT CK2008 İ KULLANIYOM VE HERKES GİBİ BENDE ÇOK ARADIM BU JAVAYLA OYUNU...

EN SONUNDA TRİDENTİN E AMİL ADRESİNE E POSTA ATIIM VE SORDUM.

GELEN CEVABA GÖRE BU TELEFONLAR LİNUX TABANLIYMIŞ VE JAVA DESTEĞİ YOKMUŞ.

OYUN YÜKLEYEBİLİR MİYİZ DİYE SORDUM VE ALDIĞIM YANIT ŞU:

İnternette mtk chipsetli cihazlar için bazı oyun ve programlar mevcut bunlar değişik formatlarda olabiliyor fakat güvenilirliği tam olarak tespit edilemediğinden dolayı bizim tarafımızdan önerilmemektedir. Cihazınızı orijinal haliyle kullanmanızı tavsiye ederiz .

ARKDAŞLAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HERŞEY BUNDAN İBARET.:deal:

:bilmem:EĞER BU MTK İLE İLGİLİ BİŞİ BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞSIN VE ŞU OYUNLARI BULALIM....

HADİ ARKADAŞLAR SEFEBERLİK İLAN EDİYORUZ.....
    :bigstar:SAYGILARIMLA:bigstar:

:megafon:ARKADAŞLAR BU KONUYU DAHA ÖNCEDE AÇMIŞTIM AMA ANKET YAPTIĞIM İÇİN PEK GÖRÜNEMEDİ O YÜZDEN TEKRAR AÇIYORUM....

--------------- Ekleme ---------------

İnşallah şu mtknın ney olduğunu bilen biri vardır....:(
    ht00, selorohat, umit255 ve 21 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ben de çok aradm internette ama yok... :(:(
  3. hiç bir yerde yok yaaaa....:(:(:(
    ;(
  4. Faydalı bir araştırma gerçekden teşekkürler.Demek Linux tabanlı oldukları için yazılım bulmak zor ama imkansız olmaması sevindirici
  5. evet zorrr....:D:D:D
  6. ben buldum

7. hani nerde paylaş kardeş
  8. memolim bulduysan paylaş buldum deyip çekip gitme...
  9. benim telefonum drv r67 oyun bulduysan at bencillik etme
  10. :D hehe memoli hepsinin kalbine indircen walla :D
  11. bulan paylassın yaw.... :D
    yada
    :D
  12. evet yaaa ... herkes bekliyor haaa::D:D:D büyük sevaba geçecek...
  13. arkadaşlar ben buldum ama öyle her çin malına olmuyo bazılarına değişik telefonları olan arkadaşlar indirip denesin uyarsa lütfen bizede sölesin e artık bana da bi teşekkür edersiniz
    linki bi aşağıdaki mesajda veriyorum kusura bakmayın deneyen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum olursa lütfen tel modelini yazınız yada
    e-mail: dundar44@live.com adresine yollayın lütfen

BUYRUN ÇİN MALLARI İÇİN OYUNLAR AYRICA BU OYUNLARI MP5 VE MP4 LERE YÜKLENEBİLİR

http://rs337.rapidshare.com/files/1...China_Mobile_N95_Games_-_MaX__304_CeP.CoM.rar
  14. inşallah çalışıyordur kardeş ben bi deniimm...olursa yazcam...

ben konudada dediğim gib itrident ck2008 kullanıyom bu telde calışmadı malesef:(:(:(
  15. yok arkadasım çalışmıyor malesef :(
  16. benimki oldu yaşasınnnn
  17. hadİ
  18. benim telefonumda LG ama bol bol tema buluyom:ehe

o kadar kolayki hemen bulyom :sn:
  19. arkadaşlar mtk cipset denilen olay mtk firmanın ismi cipset ise hani telefonlarımızın içinde bulunan yeşil devre kartları varya telefonun içini görenler bilecektir onlara verilen ad yani bu söylenen şey mtk isimli firmanın ürettiği devre kartşarı aynı bilgisayarımızdaki anakart gibi düşünün bilgisayarımızın anakartlarınıda yapan bikaçtane firma var buda telefonun ana kartını yapan firma yani olay bundan ibaret

mtk cipset'i merak edenler için https://www.usglobalsat.com/p-43-bt-821-mtk.aspx

ayrıca mtk denilen firma media tek firmasıdır ve resmi internet sideside linktedir MediaTek index
  20. yaaaaa illa çine gitçez yani yaaaaa demewkki orjiden şaşmıcan:pro:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. çin malı telefonlar için programlar