Çin Malı Telefonlar İçin Türkçe Dil Kodu

Konu, 'Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar' kısmında Odysseus tarafından paylaşıldı. Okunma: 45801 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yeni aldınız ama telefonun dili ingilizce veya arapça, ya da fabrika ayarına döndünüz dil de ingilizce oldu. Tek yapmanız gereken, *#0090# kodunu yazmak.. Dil otomatik olarak Türkçe olacaktır.

Arama yaparken rakamları nasıl giriyorsanız kodları da aynı şekilde gireceksiniz. Telefon kodu tanıyorsa zaten gerekli menü otomatik açılacaktır.

reyol, hes, nez77 ve 2 kişi daha bunu beğendi.

2. işime yarar teşekkür ederim.

3. saol bilgi için :)

4. Rica ederim arkadaşlar.

5. çin malı maradona :D nokia6700 için türkçe dili nasıl ayarlıcaz kardeş yardım edermisiniz msn verirmisiniz

--------------- Ekleme ---------------

Msn kalpsiz_-Kral_-@windowslive.com yardım edermisin

6. teşekkürler

7. Eline sağlık ustam

8. tesekkürler kardeş işime yaradı güzel paylaşım.

9. Merhaba,
    çinden taklit nokia E72 getirdim.Çalışmasında bir sıkıntı yok.Bu telefonların emei numaraları kayıt edilebiliyormu operatörlerde ? Ayrıca menüyü Türkçe yapma şansı var mı ? *#0090# işe yaramadı.
    Teşekkürler,

10. kardeşim beni kurtardın uğraşıp en sonunda tamirciye gitmekten.çok teşekkürler.gayretlerinin devamını bekliyorum.günlerdir arıyorumdum.türkçe menüyü

--------------- Ekleme ---------------

birde iphonede bulunan ve pilibitirdiğine inandığım işe yaramayan oyunları nasıl sileceğiz.cevaplarsan sevinirim

11. merhabalar bende çin malı çakma nokia e71 var şu eski modellerden tv li antenli day mobile e71 ve trident e71 le hemen hemen aynı bu telefonda türkçe dil seçeneği yok yukardaki koduda tanımuyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

12. nokia C15 içinde türkçe dil kodu varmı varsa yardımcı olursanız sevınırım..(yukarıdaki işlem işe yaramadı)

13. Saol kardeş 0000 da ingizce yapıyor

14. çok teşekkür ederim canım kardeşim işe yaradı sağolasın :)

15. benim nokia c15 cep telefonum var türkçe yapmak istiyorum bilen varmı arkadaşlar

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.