Çin Malı Telefonlar İçin (Anycool,Digiphone vb.) XP ve Vista Duvar Kağıtları,Temalar,Ekran Koruyucu

Sponsorlu Bağlantılar

anon55

anon55

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlar İçin (Anycool,Digiphone vb.) XP ve Vista Duvar Kağıtları,Temalar,Ekran Koruyucu
Çin Telefonlar İçin (Trident , Orite , Anycool, Digiphone , Day Mobile , Letus , Candans , Twings) Win7, XP ve Vista Görünümlü Super Duvar Kağıtları,Temalar,Ekran Koruyucuları

Bu Telefonların Çoğunda Açılış Ekranı ve Kapanış Ekranı Yapma Özelliği Var Tema bölümündeki Açılış ve Kapanış Ekranlarının İstediklerinizi Açılış Veya Kapanış Ekranı Yapabilirsiniz

Kaydetmek İçin Resme Sağ Tıklayıp Resmi Farklı Kaydete Basın...:oke:(mozilla firefox ile yapmanızı öneririm çünkü internet explorer'de yarım yamalak iniyo)

Yapımı Tamamen Bana Aittir.

Türk Malı

Ekran Koruyucuları

ALıntı Ekran Koruyucuları

Tema

İşte Win 7 Açılış Ekranını ve Kapanış Ekranı

Vista Açılış ve Kapanış Ekranı Alıntıdır Kendim Yapmadım.. Zaten yapsamda Türkçe yaparım 8)

Karışık Wallpaper (Duvar Kağıtları)

Emeğe Saygı

Bukadar Emeğe Lütfen Küçücük Bi Teşekkür

Yakında Windows 7 Duvar Kağıdı ve Ekran Koruyucuları Sizinle. Temalar Yapılmış Durumdadır. 8)

• Beğen
Tepkiler: tylerdurdenx, sadettin_seref, erganily ve 39 diğerleri

murat_831

Üye
ekran koruyucusu olması için uzantısının gif mi olması gerekiyo...

bloodsheld

Üye
neredden indiriliyor:

--------------- Ekleme ---------------

tmm reis özür xD kaydet dicekmisim xD

anon55

anon55

Üye
    Konu Sahibi

Th€ JøK€®

Üye
tesekkurler....

hackerman34

Üye
eline sağlık

anon55

anon55

Üye
    Konu Sahibi
YENİ win7 ekran koruyucu ve duvar kağıtları eklenecektir takip etmenizi öneririm

bdr81

bdr81

Üye
ARKADAŞIM MAXİCEP.COM DA NERDEYSE BÜTÜN SİTELERE TELEFONUMA TEMA İSTEDİM BİR ALLAH'IN KULU CEVAP YAZMADI SANA İLGİLENİRSİN DİYE ÖZEL BİR MESAJ ATMAK İSTEDİM...TELEFONUMUN MARKASI Digiphone E7300 İLGİLENİRSEN ÇOK SEVİNİRİM...

ramazanalyus

Üye
teşekkürler kardeş paylaşmak güzeldir

anon55

anon55

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞIM MAXİCEP.COM DA NERDEYSE BÜTÜN SİTELERE TELEFONUMA TEMA İSTEDİM BİR ALLAH'IN KULU CEVAP YAZMADI SANA İLGİLENİRSİN DİYE ÖZEL BİR MESAJ ATMAK İSTEDİM...TELEFONUMUN MARKASI Digiphone E7300 İLGİLENİRSEN ÇOK SEVİNİRİM...

Digiphone E7300 320x240 piksel ekranı var. Bunlar Ona da olur hatta bütün tellere olur ama öncelikle çin malı telefonların kendine özgü tema programları (mesela nokia *.nth sony ericsson *.thm gibi) olmadığı için *.gif uzantılı olması gerekir bu yüzden böyle yapmak zorundayız kardeş. :oke:

Kusura bakmayın evde internet bağlantısı kesildi çok ilgilenemiyorum normalde win7 duvarkağıtları tamamlandı ama internet olmadığı için gönderemiyorum.

mami.2.5

Üye
tessekkurler..:oke:

aagkn

aagkn

Üye
saolasın kardeş

SquaLTR

Üye
Kardeşim Iphone göre olanı yok mu bunun çin malı iphone vista açılıslı ?

turan197166

Üye
Teşekkürler

bdr81

bdr81

Üye
tamam kardeş saol

Digiphone E7300 320x240 piksel ekranı var. Bunlar Ona da olur hatta bütün tellere olur ama öncelikle çin malı telefonların kendine özgü tema programları (mesela nokia *.nth sony ericsson *.thm gibi) olmadığı için *.gif uzantılı olması gerekir bu yüzden böyle yapmak zorundayız kardeş. :oke:

tmm kardeş saoo-l

cop537

Üye
tşşkr

anon55

anon55

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş saol

tmm kardeş saoo-l

Önemli Değil Kardeş

sek00

sek00

Üye
Sagolasın

kelepce90

Üye
teşekkurler

Erciyes_Prensi

Üye
öncelikle teşekkürler kardeşim yanlız benim bir sorunum var senin ekledigin ekran koruyucuları...
Telefonda ekran koruyucu olarak kullan diyorum" resim boyutu çok büyük diye" bir ibare cıkıyor....

Üst Alt