Çin malı Telefon :@

Sponsorlu Bağlantılar

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı Telefon :@
Arkadaşlar bu konuyu açma sebebim benim düştüğüm hataya siz düşmeyin diye kısaca ben yandım siz yanmayın :) Ben N97 almıştım adam herşeyi orjinaliyle aynı sadece dubai malı kaçak geldiği için fiyatı ucuz felan dedi 400'e aldım ama telefonun orjinaliyle aynı olmasının tek yönü görünüşü dokunmatiği felan alakasız wi-fi felan yok hiç prog.oyun açmıyo ondan sonra teli vercektim adam yok toz olmuş hayatımda 1 kere aldım oda çok pişman oldum... Telefonu 1 hafta sonra telefoncuya sattım 140 tl ye daha fazla vermiyo kimse çin malı garantisi yok yani sakın o bilmemne malı çin malı değildir diyenlere inanmayın ama eğer telefonun böyle oldunu biliyosanız illakide alcam diyosanız siz bilirsiniz...şimdi 5800 veya 5530 almayı düşünüyorum inş 1 haftaya kadar alıcam bundan sonra hayatta yapmam öyle bir hata....hiçmi kaliteli çin malı telefon yok var garantili güzel çin mallarıda var ama ne biliyim meselea dolia nınki felan ama diğerleri n95 in çin malı n96 nın 97 nin bunların çin malları berbat oluyo ....

haltie

haltie

Üye
katılıyorum.alınıcak gibi değiller.6300 almak daha mantıklı geliyor yada samsung e250 çünkü çin malları sadce görüntü içi boş gösterişe yarar :) ben çakmalardan bahsediyorum arkadaşlar:ehe

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Alınmayacak Telefonlar BunLaR
Bunlara sadece telefon demek mantıksız sadece orjinal larının MAKETİ
mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT-mAkeT

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
    Konu Sahibi
Aynen bildiğin Maket

buzprensi_sedat

Üye
ya ama bızım gazıantep te iphone tlflar var adamlar garantili dıo belge de verıolar bı de vodafonenın yetklı bayasınden satıyorlar 240 200 o civarlarda 190na da die telefoncularda var onlarda garanti verıyor belge felan ama işte gel gelelım korku var içimde alırsam kapanır dıe sonucta çin malı çinlilerin işi belli olmaz o cekık gozlerıyle varya her bişi yaparlar..:)Acaba almak lazımı die düşünüyorum...!

Emperian

Emperian

Üye
beyler satan adamın agzından orjinal kelimesi çıkacak.
En ufak bi amasında bile almayın! Mesela atıyorum
orjinal ama macaristan malı, almayın kardeşim "AMA"lar yakıyor tüketici kardeşimin başını hep

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar zaten orjinali orjinal dir okadar diğerleri milmemne malı orjinal felan değildir kesinlikle yalan buzprensi sende bence alma derim 250 tl ye garantili orjinal teller al daha iyi

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Bir cümlede AMA kelimesi varsa o kelimeden önceki herşeyi unutun çünkü gerçekler orda başlıyordur;) Bir ürünü alıyorsanız hayatını ve paranızı riske atmayın. 3-5 Fazla verip yada aynı fiyattan birkaç özellik eksiğini alarak kendinizi riske atmamış olursunuz. O Çin malı ürünlerin yaydığı radyasyon oranı belli değil kullanılan malzeme belli değil hepsi olması gereken değerin çok çok üstünde kontrolsüz bir üretim altında.

Ürün satın alıyorsanız:
- Aldığınız yerin kalitesine
- Satıcının sözlerindeki güvene
- Faturaya ve o faturanın imzalanmasına yada kaşelenmesine
- Garanti belgenize Telefon Kutusunun Üstündeki etiketlerden gerekli olanının yapıştırılmasına ve yapıştırılan yerin imzalanıp kaşelenmesine
Dikkat edin.

Sorun yaşayan arkadaşlara burdan Geçmiş Olsun diliyorum.

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
    Konu Sahibi
Bir cümlede AMA kelimesi varsa o kelimeden önceki herşeyi unutun çünkü gerçekler orda başlıyordur;) Bir ürünü alıyorsanız hayatını ve paranızı riske atmayın. 3-5 Fazla verip yada aynı fiyattan birkaç özellik eksiğini alarak kendinizi riske atmamış olursunuz. O Çin malı ürünlerin yaydığı radyasyon oranı belli değil kullanılan malzeme belli değil hepsi olması gereken değerin çok çok üstünde kontrolsüz bir üretim altında.

Ürün satın alıyorsanız:
- Aldığınız yerin kalitesine
- Satıcının sözlerindeki güvene
- Faturaya ve o faturanın imzalanmasına yada kaşelenmesine
- Garanti belgenize Telefon Kutusunun Üstündeki etiketlerden gerekli olanının yapıştırılmasına ve yapıştırılan yerin imzalanıp kaşelenmesine
Dikkat edin.

Sorun yaşayan arkadaşlara burdan Geçmiş Olsun diliyorum.

Aynen dediklerine katılıyorum arkadaşın....

xjackal

Üye
arkadaşlar benim çin malı f88 cep telefonum var ses koduni yazdım oralardan power diye biyere girdim ve telefon normal bi şekilde kapandı ama sonra hiç açamadım nasıl açabilirim lütfen yardım ediniz.

zepkynear

zepkynear

Üye
ya arkdaslar yeni bir tane çin malı n95 aldım fakat 1 gün geçmeden telefon sanki bir araç boş ta çalışır ya aynen onun gibi (20-25 sn.) titriyor ve sonra ses kesiliyor hiç bir şekilde açılmıyor yardımcı olursanız en azından bir yorum yaparsanız sevinirim

mak.muh.

mak.muh.

Üye
arkadaşım haklısın çakma çin malı nokialar gerçekten kötü..harbiden adamlar orjinalinin maketini yapmışlar ya..

LEVİS506

LEVİS506

Üye
kandırmışlar seni yazık olmuş parana

umutwwe

Üye
bende n 96 çin var cok pismanım aldıgıma ama şöyle bişi var telefon orjinal di format atıldı cin oldu :d

Üst Alt