çin malı samsung galaxy s4

Konu, 'Aksesuarlar' kısmında segive741 tarafından paylaşıldı. Okunma: 725 | Cevaplanma: 1

1. çin malı samsung galaxy s4

çin malı samsung s4 camı kırıldı dokunmatiğnde bir sıkıntı yok ama kötü gözüküyo kaça patlar

Yazan: segive741

çin malı samsung galaxy s4 konusuna benzer içerikler

1. Çin malı Samsung galaxy S 3 yardım ( 26 Kasım 2012 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

İyiforumLar arkadaşlar. elimde telefon Galaxy s 3 serisi çakma çin malı. Aldğıma öle pişmanımki. Neyse konuya gireyim Şimdi USB bağlantısı ile bağlıyorum. telefonu ve Yığın bellek seçeneğini seçtiğimde şu hatayı veriyor. Toplu Depolama Modu,...
  2. çin malı samsung galaxy s4 ( 19 Haziran 2013 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

merhaba benim çin malı samsung s4 var ön camınıkırdım nekadara yapabilirim
  3. Çin Malı Samsung Galaxy s4 YARDIMM ( 25 Temmuz 2013 | Samsung Android Yazılım )

Öncelikle iyi günler konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim benim derdim şudur TELEFONUM ALDIĞIMDA BU ŞEKİLDE AÇILIYORDU [IMG] SONRADAN DÜN İSE BU ŞEKLE DÖNDÜ [IMG] BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM LÜTFEN YARDIM...
  4. Tavsiye Samsung Galaxy S4 Spot Mal ( 25 Ekim 2013 | Cep Telefonları Genel )

ben galaxy s4 mini değil spot alacağım ama kararsızım bozulr falan ama 5-6 kişide gördüm hatta biri 2 aydan fazla kullanıyomuş kastığını bile görmedim diyor buralarda fitayı 380 tl ama tanıdık sayıldığı için 250 ye alacağım tabi sizin...
  5. Samsung Galaxy S4 Spot Mal ( 25 Ekim 2013 | Sony Android Yazılım )

ben galaxy s4 mini değil spot alacağım ama kararsızım bozulr falan ama 5-6 kişide gördüm hatta biri 2 aydan fazla kullanıyomuş kastığını bile görmedim diyor buralarda fitayı 380 tl ama tanıdık sayıldığı için 250 ye alacağım tabi sizin...
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 14:19:32