Çin malı samsung galaksi s de tuş kilidi nasıl açılır ?

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında DBolanci tarafından paylaşıldı. Okunma: 858 | Cevaplanma: 0

1. Çin malı samsung galaksi s de tuş kilidi nasıl açılır ?

Çift sim kartlı bir cihaz. Çin malı. Dokunamtik ekran sorunsuz çalışıyor ama ne denediysem tuş kilidini açamadım. Format atma işlemide çalışmıyor. Resimleri ekledim. Sizce nasıl açılır ? ortadaki kilit nesnesini aşağıya doğru sürükle bırak ya da yandaki telefona ve mesaj simgelerini kilit üzerine getirip bırakmayla kilit açılmıyor. Sanırım bir püf notası var. Yardımlarınızı bekliyorum.
    img23.imageshack.us/img23/7050/samsunggalaksis.jpg

Yazan: DBolanci

Çin malı samsung galaksi s de tuş kilidi nasıl açılır ? konusuna benzer içerikler

1. çin malı ı phone tuş kilidi sesi! ( 18 Şubat 2010 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

merhaba arkadaşlar... allahını seven çin malı ı phone daki tuş kilidini açarken veya kapatırken çıkan iğrenç ses nasıl iptal edilir solesin .
  2. Çin Malı Iphone tuş kilidi sesini ariyorum? ( 17 Eylül 2011 | Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri )

Çin Malı Iphone tuş kilidi sesini arıyorum ...İsmi su damlası diye geçiyor ama bi türlü bulamadım yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba?
  3. Samsung Monte Tuş Kilidi :S ( 8 Ocak 2012 | Samsung )

Merhaba arkadaşlar. Telefonun bir kaç kere yere düşmesinden kaynaklandığını düşündüğüm bir sorunla karşı karşıyayım. Sağ kilit tuşu gerçekten inanılmaz hassaslaştı. Basılı tutarken açılan tuş bırakın dokunur dokunmazı uzaktan parmağı...
  4. Çin malı Samsung galaxy S 3 yardım ( 26 Kasım 2012 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

İyiforumLar arkadaşlar. elimde telefon Galaxy s 3 serisi çakma çin malı. Aldğıma öle pişmanımki. Neyse konuya gireyim Şimdi USB bağlantısı ile bağlıyorum. telefonu ve Yığın bellek seçeneğini seçtiğimde şu hatayı veriyor. Toplu Depolama Modu,...
  5. Android Telefon Ve Tabletlerde Tuş Kilidi Unutulursa Nasıl Açılır? ( 18 Mayıs 2013 | Android Tabletler )

Bir çok kişinin başına gelen hatta bu yüzden android işletim sistemli telefonu ve tabletini kullanamayan arkadaşlar için anlatacam. Telefon veya tabletinizin şifresin unutursanız hemen panik yapmayın aşğadaki adımları izleyerek çok rahatlıkla...
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 5:12:12