çin mali nokıa e 72 oyun ve program

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ucankedi

Üye
    Konu Sahibi
çin mali nokıa e 72 oyun ve program
arkadaşlar elimde çin mali üzerinde nokia 72 yazan bi tlf var bu tlf oyun ve programı nerden bulabilirim sitede bi kaç oyun denedim ama oyunu telofonun hafiza kartina attiğim halde kuaramadim yardimci olan herkese tşk ederim...

ozkandurmus

Üye
aynı telefon bendede var kardeş internetten tutta e posta dahi alabiliyorum harika bi telefon gelelim oyunlara ve programlara oyunlar ve programlar .jar uzantılı olacak ama programları çalıştırmadan önce ayarlarını varsayılan ayarlar değil kullanıcı ayarlaını seç ve sim 1 seç ve profili wi-fi olarak seç sonra bak keyfine opera mini kullanıyorum harika

phiscoman

Üye
aynen kardesim telefon her ne kadar orjinal olmasada gayet gzl calisiyor

sertug_tr

Üye
İki ay önce tahtakale dokunmatik telefonlardan bıktığım için 2 tane çin e72 wifi aldım kendime ve eşime telefonda sxmobi ve umvchat diye bi program vardı kurcaladım biraz vodafone aylık cepnet var , programla video chat ve görüntülü konuşma yapılabilio eşime aldığımla bu program sayesinde aylık sınırsız görüntülü konusma ve mesajlasma yaptım çin filan ama telefon taş gibi cıktı bi dünyada oyun program filan yükledim çalıştırmadığı çok nadir tavsiye ederim :) Şimdi sorun şu ki bu sxmobi ve umvchat programını arkadasın telede yüklemek istiyoruz bulamadık bi türlübilgisiolan varmı acaba yada bu programı kullanan ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt