Çin malı N97 Java ve oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

STiFLeR31

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı N97 Java ve oyun
arkadaşlar bu sitede yeniyim baktım ama bulamadım . n97 telefonum var . bu telefona java oyun veya tema atabilirmiyiz. Boyle bir pc suıet var mı . ? . bi tane ındırdım ama onunla yuklenmıo. Varsa verirmisin. Şimdiden Çok teşekkur ederim. Çok ihtiyacım var suan .

busek

Üye
hayır malesef oyun program yüklenemiyor.zaten desteklemiyor menusu içeriğine göz at normal çift hatlıların tıpkısının aynısı bende aynından kullanıyorum ama malesef en güzel özelliği mesaj yazabilmek ve müzik dinleyebilmek baska hiç bir halta yaramıyor. BUSE..

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
hayır malesef oyun program yüklenemiyor.zaten desteklemiyor menusu içeriğine göz at normal çift hatlıların tıpkısının aynısı bende aynından kullanıyorum ama malesef en güzel özelliği mesaj yazabilmek ve müzik dinleyebilmek baska hiç bir halta yaramıyor. BUSE..

KATILIYORUM. :oke:

yasarmegas

yasarmegas

Üye
arkadaşlar w97 ise n97 çakmanız oyun yükleniyo ama telefon bi halta yaramiyo neden mi sis yükleyemiyo

alemci_42.tr

Üye
YanLış BiLgi vermeyin arkadasLAR
Bende çin MaLı N97 var mini.
Çok süper
wifi çalışıyor.
Radyo tv çalışıyor
java uygulamaları çalışıyor
3g Çalışıyor.
Ve aklınıza geLmeyen
özeLLikLer
çinLİLer kendiLerini aşmışlar bu sefeR:D

Emre-45

Emre-45

Üye
Arkadaşlar çin malı diyorsunuz ama suan piyasada 50 yi geçmiş çin malı n97 var..Modelini belirtin yardımcı olalım.

furkanakyı

Üye
3g li,tv li,java destekli,WLAN lı çin malı N97 mi aranıyor MSN:[email protected]

baba devran

baba devran

Üye
abi benim çin n97 var kasa ve iç menü felan olarak aynnı java tema oyun felan nerde bulabilirm link verirmisiniz bana bi msj atınn

tunorno

tunorno

Üye
abicim bişey sorucam kaça aldın acaba o telefonu? yani eğer çoksa zaten dediğin özellikleri çok rahat kullanabileceğin başka bir telefon alabilirdin diyecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt