çin malı n97 internet ve wireles ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

lafbaz

Üye
    Konu Sahibi
çin malı n97 internet ve wireles ayarları
s.a arkadaşlar ben n97 aldım cakma internet ayarlarını bi türlü yapamadım yardım edermisiniz

romantik-22

Üye
kardes wlan a girince orda profıller falan var ordan ayarlara gel... sım sec diyor orda sım sectıgın yerde chıne phone yazıyor onu wıfı olarak degıstır oyle ırıyor nete benımde gırmıyordu ordan hallettım ama nagıvasyon avr dedıler yok bulamadım nasıl yukluycem ona bakıyorum yardım edeyım ddm ...

fatih545

fatih545

Üye
Bende Menü>Ayarlar yerinde Bağlantılar görünmüyor. Görünmediği içinde Wlan ayarlayamıyorum :( Yardımcı olur musunuz?

TheDAG

Üye
kardes wlan a girince orda profıller falan var ordan ayarlara gel... sım sec diyor orda sım sectıgın yerde chıne phone yazıyor onu wıfı olarak degıstır oyle ırıyor nete benımde gırmıyordu ordan hallettım ama nagıvasyon avr dedıler yok bulamadım nasıl yukluycem ona bakıyorum yardım edeyım ddm ...

kardeş wıfı dediğin yeri bulamadım
chına mobıle
cht
tcc
tat
falan yazan yerden bahsediyosun demi

berkant12345

Üye
arkadaslar normal web ısaretının oldugu yere gelın oradan ayarlara ve oradadanda wıfı yı seçın bukara ayrı bır ayarlar yerıne bakmayın okey webden gırıyoruz sonrada klasık olarak opera mını varsa oradan gooogle ve ıstedıgın yere devam ett ama wlanı aç arat daha sonra baglan de baglandıktanm sonra sıfresız wlan agı olacak sıfre olsa bıle sıfreyı yazın ok sıonra devam manyak oluyor supert

nart_33

Üye
arkadaşım msn adresin warsa werirmisin n97 ile ilgi sorunlarımı sölicemm..

_ESER_

Üye
gercekten ya bendede n97 cakma var normal msn acıom ama opera mini eror verio

ALEX2353

Üye
ya benım n97 de wifi dıye bırsey yazmıyor delırıcem yaa

ysf.mku

Üye
kardeşim bazi çin malı telefonlarda yok wifi mesala bnm n97 de var ama arkadaşda yok

hacktor-87

Üye
Bende yeni aldım N97 İnternete sağlıklı giriyor fakat msn açmıyor. bunuda bir ayarı varmı ??

l3il3eR

l3il3eR

Üye
Bende aldım evkurdan ama bende her şey var ama çalıştıramadım delircem :S

fenerlsit_42

Üye
arkadaşlar ben ayarlar>ağ ayarları>sim1 ağ kurulumu>girdim ordan tercih edilen mod var onu yalnızca gsm den yalnızca wlan yaptım bidaha telefon arama yapmadı tekrar girdiğim yerden girdim yalnızca gsm ceviriyim diye mod deyiştiriliyor diyor sonra bitmedi diyo
nolur biriniz yardım edin

asdefr

Üye
yardım edin lütfen bende msn facebook ayarlarını yapamadım girmiyor

_ESER_

Üye
merhaba arkadaslar yazılanları gördum gercekten olay ıcler acısı yardım cı olmak ıstedım sızlere :hmmm

ben n97 mini kullanıyorum sızın bahsettıgınız cin mali buda bi arkadasımda da n97i var buda mını ama klavyesız yanı bunların hepsınde vifi yok vifi olanlar klavyeli olanlar yukarda bı arkadasımın anlattıgı gıbı

menuler hıc bızaman aynı deıl ama yerlerı aynı logoya göre ayarlamalısınız orengın

menu
hizmetler
WLAN
ordan WLAn etkınlestır dıosunuz ama kımısnde farklı yazıyor olabılır klavyesızlerde bu menu gercekten yok bende birde opera mini yuklu mınıden baglanıyorum ayarlardan profıl sec dıo sım kart secıosunuz altında hemen chana mobıl yazar ordan da vifi yı secıosunuz bolece hazır vifi acıkken nete balana bılıosunuz msn zaten ucret lı acılıo normal vifisiz ınternete baglanmayı bende basaramadım yaptıgımda onuda yazacagım burada

yardımcı olmusumdur ınsallah saygilar.

74marti

74marti

Üye
slm dostum bende kullanıyorum senin aldığın telefondan yapman gereken menüden web yazana gir ayarlardan sim sec ve profik düzenleden yeni profil oluştur anasayfana google.com yaz bilgi hesabınıda kablosuz wlan yap bölece oldu düzenlediğin porofile isim koy ve onu sec artık internet kablosuz bende böle calışıyor

ramiz dayı

Üye
internete giriyo ama hafıza yeterli değil dio neden acaba bide opera hata veriyo başka bi program falan yükleyemezmiyiz ?

shadowzrb

Üye
arkadaşlar bendede n97 var acaba n97ye uyumlu opera bulabilen biri warmı

l3il3eR

l3il3eR

Üye
hiç uğraşmayın inetrnet ayarları worldmobile kendi sitesinde var

Ahmetyerdogan

Ahmetyerdogan

Üye
Merhaba arkadaşalr ben bu ayarlara giriyprum G1 Gibi bir işaret geliyor fakat sonunda ne diyor biliyormusunuz Aynen yazıyorum....GPRS not subscribed . bu şekilde yazı geliyor bu konu ile ilgili bir arkadaş resimli bir anlatım yapa bilirse çok harika olacak ilginiz için teşekkür ediyorum

erdem_23

Üye
wlan nerde bu telefonda

Üst Alt