çin malı iphone orjinalinden de soğuttu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
çin malı iphone orjinalinden de soğuttu
bügün komsumuz çin malı iphone 4s almıs internet ayarları için bana getirdi ilk orjinal sannettim adamlar tıpatıp aynısını yapmışlar sonra menüye filan girdim hiçbirşeye benzemiyor java destekli oyunları açıyor seçenekler yazısının se si butonundan çıkmış internet ayarları için vodofoneye mesaj attım telefonun desteklemediğinı söyledi wlan dan bağlandım internete yetersiz hafıza dedi internetten attı. Orjinalinden soğudum valla :D

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hahaha =D Yeterli Hafiza Yok Mu Internet Icin .? :D
Cin'liler 125 MB RAM Koyarsa Nerden Hafiza Artacakk .? =D

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
125 bırak yarısını bile koymamışlar birtane oyun attım java destekli 2mg yükleyene kadar nokiada 3 tane oyun yükledim :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Geçen sene ip4 çakmasını aldım ama okadar dandik değildi yazılımı internete falan giriyodu :D tek sorun 3.gün kırıldı :D şimdi orj 4S kullanıyorum mutluyum :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
:ehe

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
telefonda kedi oyunu vardı onu güzel oynatıyordu tek onu beğendim iphoneyi televizyonda görüpte orjinalini bilmeyen çok kolay kanar okadar benzetmişler dışını. Samsung s3 çinmalı varmıdır acaba :D

-Emre

-Emre

Üye
evet s3ün de var ama o android s2nin de var o değil ama :D

restmod

restmod

Üye
s3 note2 i4s bunlarin androidli cakmalari var guzeller baya
:D

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
s3 çinmalı olan vidiosunu izledim güzele benziyor maymunlu bir oyun vardı trable run sanırım adını unuttum akıcı birşekilde oynuyordu

DDorlion

DDorlion

Üye
Kardeşim Vallaha Bende Vardı Hayata Küstürdü Yeminle Dokunmatik Dokunmatik Değil q ya Basıyorum w Algılıyo Java Desteği Yok 125 Kb Hafıza Var Şaka Değil Bildiğimiz 125 Kb Hafıza Şaka Gibi Oyun Açmıyor Mesaj Yazmak Problem Tuş Kilidi Konusu Ayrı Bir Dert Normalde Kilitli Ancak Biri Aradığında Yes No Açık Şekilde Duruyo Kilit Sormadan Direk Cebimden Çıkarırken Kendisi Kapatıyodu Veya Açıyodu Parmak Algılaması Aşırı Zayıftı Herhangibi Bişeyle Bastır Kagıt Üzerinden Bastır Yine Algılıyo Yeterki Bastır Bişeyle Sonuç Olarak İğrençti :D

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:ehe beterin beteri var :D

kaptan23

kaptan23

Üye
allah düşürmesin ama orjinalden şaşmayın aldığınız şeyden zevk alabilesiniz

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatiği idare ediyordu ama ayarlara girdim birkaç ayar koymuslar dosyalarıma gidiyorum bistürü dosya var saçma sapan java oyunlar uygulamalar dosyalarımdaki java oyunlar kılasörüne gidiyor menüye gelmiyor internette girerken ilk internetli telefon kullanıyorsun hissi veriyor :D okadar berbat saymakla bitmez

Türe

Türe

Üye
orjinali ne alaka :hmmm

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
iğrenç ötesi birşey

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
forumda birisi çin malı telefon almış, telefon hakkında sormak istediklerini konu açıp anlattı
açıtıgı konuya cevap yazılmayınca bırakıyorum diye konu açtıı

muxo

muxo

Üye
çin mali iphone seni nasıl orjinal iphoneden soğutabiliyor onu anlamadım. Çin mali telefonların orjinalle hiç bir alâkası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt