Çin malı iphone hakkında herşey

Sponsorlu Bağlantılar

decorman

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı iphone hakkında herşey
Arkadaşlar , çin malı iphone 5 hakkında pek bir bilgim yok, menü şık herşey güzel fakat oyun ve uygulamalara müdahale etmek gerçekten zor. özellikle java oyunlarını yüklediğimde Appstore'da görünüyor silinebiliyor fakat masaüstünde bir türlü simgeyi gösteremedim. Ayrıca içinde telefonla birlikte gelen Ninja Fruit ve Talking tom kedi var telefonumu bilgisayara bağladığımda bu iki dosyanın boyutunun 75 mb olduğunu gördüm ve kanaat getirdimki javadan farklı güzel uygulamalarda çalışıyor. Anlamadığım kısım ise biz bu uygulamarı nasıl iphone 5 e yükleriz ve masaüstünde simgesi görünür ...

İphone 5 hakkında tüm bildiklerinizi yazabilirsiniz arkadaşlar.

Teşekkürler..

memo2001

Üye
çin cihazlrda masaüstünden uygulama simgesini tamamen kaldıramıyorsunuz. yada masaüstüne simge yerleştiremiyorsunuz. sadece masaüstü simgelerinin yerini değiştirebiliyorsunuz. telefonunuzun versiyonu hakkında bir bilgi vermediğiniz için tam olarak yardımcı olamıyorum. fakat şimdilik sadece şunu söyleyeyim. SAKIN TELEFONA VE HAFIZA KARTINA FORMAT ATMAYIN. YOKSA O ÇALIŞAN JAVA TABANLI PROGRAMLARDA ÇALIŞMAZ. bende de iphone 4s vardı(china) içindeki 2 programı sileyim derken( +18 programlar) hafıza kartına ve telefona format attım. o talking cat ve fruit ninja çalışmaz oldu.

decorman

Üye
    Konu Sahibi
çin cihazlrda masaüstünden uygulama simgesini tamamen kaldıramıyorsunuz. yada masaüstüne simge yerleştiremiyorsunuz. sadece masaüstü simgelerinin yerini değiştirebiliyorsunuz. telefonunuzun versiyonu hakkında bir bilgi vermediğiniz için tam olarak yardımcı olamıyorum. fakat şimdilik sadece şunu söyleyeyim. SAKIN TELEFONA VE HAFIZA KARTINA FORMAT ATMAYIN. YOKSA O ÇALIŞAN JAVA TABANLI PROGRAMLARDA ÇALIŞMAZ. bende de iphone 4s vardı(china) içindeki 2 programı sileyim derken( +18 programlar) hafıza kartına ve telefona format attım. o talking cat ve fruit ninja çalışmaz oldu.

Tşk ederim arkadaşım bu bilgi çok iyi oldu benim için, bende denedim hafıza kartındaki dosyaları sildim arkadaşım tabi önceden hafıza kartının yedeğini alarak yaptım tabi :)) masaüstü simgeleri gitmedi ve aynen dediğin gibi oldu talking cat ve fruit ninja çalışmaz oldu bende dosyaları yerine koydum şimdi çalışıyor.. Yalnız anlamadığım kısım bu talking cat ve fruit ninja java uygulaması değil başka bişey bu yoksa android mi

telefonumun arkadasında 64 gb, a1332 yazıyor, mt6325 işlemcili acaba android bir telefonmu bu iphone temalı

suskun2789

Üye
Tşk ederim arkadaşım bu bilgi çok iyi oldu benim için, bende denedim hafıza kartındaki dosyaları sildim arkadaşım tabi önceden hafıza kartının yedeğini alarak yaptım tabi :)) masaüstü simgeleri gitmedi ve aynen dediğin gibi oldu talking cat ve fruit ninja çalışmaz oldu bende dosyaları yerine koydum şimdi çalışıyor.. Yalnız anlamadığım kısım bu talking cat ve fruit ninja java uygulaması değil başka bişey bu yoksa android mi

telefonumun arkadasında 64 gb, a1332 yazıyor, mt6325 işlemcili acaba android bir telefonmu bu iphone temalı

kardeş bana o yedeği uploadlar mısın çok acil ya

yurd

Üye
kardes banada gönderebilirmisin ya

leagolas

Üye
arkadaşlar yeni bir konu açmaya çalıştım ama beceremedim. yeni aldığım çin malı iphone 4 ile her arama gelmesi ve gitmesinden sonra ve her mesaj gelip gitmesinden sonra ekranda kısa mesaj gönderiliyor diye bir yazı çıkıyor ve bir işlem yapıyor. nereye mesaj yolluyor ne yapıyor, mesaj yolluyormu hiçbirşey anlamadım. ne oluyor bir bilgisi olan var mı acaba. kusura bakmayın. burayı da meşgul ediyorum. acil yardım bekliyorum arkadaşlar.

kursadbinici

Üye
iphone 4s MC610LL model (çin malı) telefonum var.
fakat internete bir türlü giremiyorum.
sitedeki her şeyi yaptım ama girmiyor.
bir yardım rica edecektim.
yoksa atıcam bu telefonu :(

Not: ayrıca hafıza kartındaki oyunları isteyen arkadaşlara atabilirim. furit ninja felan hepsi duruyor.

suskun2789

Üye
Arkadasim bi uploadlarmisin linki buraya atarsan sevinirim ben telden giriyorum simdik eger atarsan sana yolunu anlatirim

komodo06

Üye

Not: ayrıca hafıza kartındaki oyunları isteyen arkadaşlara atabilirim. furit ninja felan hepsi duruyor.

kardes msn adresini versem oyunları atarmısın bana bi tele format çektim hepsi gitti

suskun2789

Üye

kardeş atar misin hafıza kartındaki dosyaları ya çok acil telefonau 20 tl istiyor

can bilişim

Üye
arkadaşlar çin malı iphone 4s tam türkçeye çevirebiliyormuyuz.

besk-of

Üye
kardeş bende çin malı ipohone 4s var hafıza kartına format atmak zorunda kaldım kopyası varsa programların bi zahmet atarsan sevinirim.

superozr

Üye
kardes bende format attim oyunlar acilmio tlfnu aldigim tlfncudada yokmus banada yollayabilirsen sevinirim

evername

Üye
Kardeşim o Dosylari uploadlarsanız cok minnettar kalacagiz hepmiz her yerde araniyor.
hic bir yerde yok kardesim upload yapip link atarmsın ?

alpercetvel

Üye
lütfen bana atabilir misin o hafızaki dosyaları. sana minnettar kalırım :( muhasebeci27 @ outlook . com

tr-love

Üye
slm herkese bahsettiginiz tlf bendede var yeni aldim format atanlar bana nasil telefondan alacagimi söylesin ben bir yere upload ederim size

tr-love

Üye
selam arkadaslar size zahmet cin mali iphone gelen aramayı nasil mesgule alabilirim bende ne denediysem olmadi

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Dostum tlefonun videosunu flan ceksen inceleme tarzı cunku bendede 4s replika var android sistem yuklu üzerinde . Android olup olmadıgını söyleye bilirim . Birde USB ile bagla telefonu telefon hafızasında ki dosyaları görüntülerken ekran goruntusu al uploadla bakayım ben o konuda yardımcı olabılırım .

wolverine_85

Üye
arkadaşlar bendede kore malı iphone 5 var. arada bi kısıtlanmış erişim değiştirildi diyip hat kesiliyor sonra geri geliyor ve tekrar gidiyor...
bu konu hakkında neler yapa bilirim ?

Ali Selen

Üye
Arkadaşlar bende yanlışlıkla bir kaç dosya sildim yedeğini bana da gönderirmisini . . . msn: gezer_ali_selen hotmail

Üst Alt