çin malı ıphone 5 vodafone internet ayarları

Konu, 'Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar' kısmında samsamm_01 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3225 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. çin malı ıphone 5 vodafone internet ayarları

merhaba arkadaşlar bu ıphone 5 in internet ayarlarını yapamıyorummüşteri hizmetlerini defalarca aradım ayar gönderiyolar ama telefon ayar gelmeden kapanıyo sms ile almayı denedim yine aynı sms gelmeden kapanıyo telefonun menüsündenmanüel ayar bölümü yok nasıl yapacaz vbunu varmı yardım edebilecek bi hayırsever
    ,

Yazan: samsamm_01
  2. Sen kendin gireceksin o ayarları çin mali telefon otomatik mesaj ile yapmıyor ayar

3. kardeş girecek bir ayar menüsü yokkki telefonda

4. Iyi karıştırırsan bulursun

5. * kare 3636 kare yaz orda cıhaz ayarlarını yap yzıyor galıba ama 100 de 100 basarısın

- - - Eklendi - - -

*kare 3636kare araaaaa 5 tıkla ıhaz ayarı tamam

çin malı ıphone 5 vodafone internet ayarları konusuna benzer içerikler

1. çin malı n97 internet ve wireles ayarları ( 2 Mart 2010 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

s.a arkadaşlar ben n97 aldım cakma internet ayarlarını bi türlü yapamadım yardım edermisiniz
  2. Çin Malı n97 İnternet Ayarları Nasıl Yapılır ? ( 28 Ocak 2011 | Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları )

Bir kaç gün önce çin malı n97 aldım ancak aldığım telefonda Wi-Fİ yok bende hiç değilse GPRS ayarlarını yaparak öyle gireyim dedim ancak hiç bir yerde bulamadım ayarlarını . Yardımcı olabilecekler varsa Lütfen buraya yazsın nasıl olacağaını...
  3. Çin malı IPHONE 5 format yardımı ( 18 Aralık 2011 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

Çin malı Iphone 5 aldım daha doğrusu arkasında öyle yazıyor Pinphone diye aldım telefona java uygulaması yüklemek için netten indirdiğim java dosyasını sd kartın içine attım telefon kapanana kadar sorun yoktu kapandıktan sonra açtığımda siyah...
  4. Tavsiye Çin Malı Iphone 5 Sim Kart Okumuyor ( 29 Eylül 2013 | Cep Telefonları Genel )

Çin malı iphone 5 ism kart okumuyor bilgisi olan varsa yardımcı olsn
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 4:28:24