Çin mali iphone 4s android ekrani dondur yardim lutfen sayin forum?

Sponsorlu Bağlantılar

erdihananli

Üye
    Konu Sahibi
Çin mali iphone 4s android ekrani dondur yardim lutfen sayin forum?
iyi forumlar arkadaslar yaklasik 5 ay once iphone 4s android aldim ufak tefek takilmalar sonunda hic bir sorun yasamadim ios gibi gayet guzel kullaniyordum imei kapandigi zaman elle imeini atiyordum falan uygulamalar instagram whatsap foursqre yada butun android uygulamalar olsun sorun yoktu root etmeye gerek yoktu 64 gb telefon 64 gb ozelligini kullanabiliyordum uygulamalari ona gore indiriyordum fakat simdi bir sorun oldu telefonu kapattim yuzde 15 sarji kala tekrar aciyim dedim actigimda acilirken acilis adimlarindan biriside android yazisi ve su yazida kaldi daha ilerisine pin kodu kismina gecmedi bu adimda dondu simdi ben ne yapmaliyim telefonun sarjinin bitmesini bekliyorum simdi ama 1 gundur halen ekranda bu android kismiyla bekliyor sarji bitse tekrar sarja takip fullesem acsam olur mu sizce yada 1 gundur sarji nasil bitmez halen anlamadim ne oldu bu telefona nasil eski haline gelir ekran bu sekilde android kisminmi gecemedi acarken pin koduna gelemedi yardim bekliyorum iyi gunler

- - - Eklendi - - -

yok mu yardim edicek bir arkadas

freeman999

Üye
kardeşim telefonu öyle açık beklet olmadı bataryaya 2 tane kablo temas ettir birden sarjı boşaltıyordu benim bildiğim öyle bir dene

erdihananli

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim telefonu öyle açık beklet olmadı bataryaya 2 tane kablo temas ettir birden sarjı boşaltıyordu benim bildiğim öyle bir dene

kardeş yorumun için sağol telefonun şarjı bitti fulleyip doldurdum yine aynı şey oldu 2 kez daha denedım böyle android yazısında donuyor acaba sistem i mi çöktü ne oldu sizce

Üst Alt