Çin malı İPhone 4 Yetersiz Bellek Sorunu

Konu, 'Diğer Çin Üretimi Telefonlar' kısmında tlga009 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17213 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çin malı İPhone 4 Yetersiz Bellek Sorunu

Arkadaşlar internet ayarlarını yaptım 0.facebook'a sorunsuz giriyor fakat örneğin ana sayfadan başka bir yere geçiş yapınca yetersiz bellek diyor ve başka bir yere giremiyorum telefona 8gb hafıza kartıda aldım ama internete girerken telefonun kendi hafızasından giriyor sanırım çözümü bilen varsa yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim :)

Yazan: tlga009
  2. arkadaşım operadan yada kurduğun herhangi bir browserdan internete girersen bu hatayı vermez,telin kendi browsserenı kullanma ;)

3. Opera yı yüklemiştim ama ordan internete bağlanamıyor sorununu veriyor :S

4. Bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen birisi yokmu ya :(

5. bende de opera çalişirken şimdi çalişmiyor.kaldirip yeniden yüklemek istiyorum ama olmuyor.nasil bir yol izleyebilirim bilgisi olan varsa ve paylaşirsa sevinirim.

6. 1 aya yakındır Çin maLı ayfon4 kuLLanan biriyim normaL internete girebiLiyorum ama facebook'a girmeye kaLkıştığımda bana yetersiz beLLek diyo yardımcı oLacak biriLeri yok mu ?????

7. yardım edecek birini bulamazsin boş yere uğraşma. ah keşke çin mali alacağına samsung star 3 filan alsaydın.

8. vlan açın opera miniyi açın accepet kabul et ve yükle sonrasında gsm interneti seçip tekrar opera miniyi açın işlem başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır

9. tabiki de var operAYI yukle bide kullandıgın telefonun jar desteklı yazılım kullanışldı farklı yazılımlar dene. bi ara bende de verdi farklı bi imeı atınca ortadan kalktı :)

Çin malı İPhone 4 Yetersiz Bellek Sorunu konusuna benzer içerikler

1. Çin malı iphone 4 wifi sorunu ( 30 Ekim 2010 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

Arkadaşlar 2 gün önce çin malı iphone 4 aldım.Herşeyi düzgün çalışıyor ama wirelessinde sorunmu var benmi ayarlayamadım bilmiyorum.Bizim üst katta wireless modem var bilgisayardan ona bağlanarak internete giriyorum şifresinide...
  2. Çin malı iphone 4 usb sorunu ( 3 Aralık 2011 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

Yaklaşık 10 aydır çakma 32 gb iphone 4 kullanıyorum.O zamanlar bilgisayara usb yi bağladığımda bağlantı kurabiliyor müzik filan atabiliyordum şimdi olmuyor.Sadece telefon şarj oluyor.Ne yapmam gerek yardım edin
  3. Çin Malı İPhone 4 İnternete Bağlanma Sorunu ( 20 Aralık 2011 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

Arkadaşlar telefonun internet ayarlarını yaptım 0.facebook' a giriyor ama örneğin ana sayfadan bir işlem yapmaya çalışınca Yetersiz bellek sorunu çıkıyor 8gb hafıza kartı aldım fakat telefonun kendi hafızasından internete giriyor bu sorunun...
  4. Çin Malı iphone 4 ( 28 Nisan 2012 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce çin malı iphone 4 aldım telefonda internet ve oyun sıkıntısı yaşıyorum bundan önceki telefonum 6630 du ve içinde 140dan fazla oyun vardı yani tambir telefon oyunu düşkünüym aslında ama buna yüklenmiyo birkaç...
  5. Çin Malı İPhone 4s bellek sorunu !!!Yardım!!! ( 24 Ocak 2013 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

Arkadaşlar ben geçen gün bir tane iPhone 4s aldım ve sonra eve geldim biraz müzik atıyım dedım taktım ara kabloyu bir baktım telde 32gb gösteren hafıza kartı 100mb gösteriyor internete girdiğimde yetersin bellek deyip çıktıgıda oluyor bunun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 11:26:55