Çin Malı iphone 4 ümün imei kapandı nasıl açıcam

Sponsorlu Bağlantılar

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı iphone 4 ümün imei kapandı nasıl açıcam
telefonu 1 yıl önce almıştım 4 ay kadar sonra yasal takip adı altında mesaj geldi 30 gün içerisinde kapanacak diye ve telefonun kapanmasına 4 gün kala fln yeni telefon aldım sonra bidaha denemedim açma kapama düğmesinde ufak problem vardı zor basıodu şmdi ben bu telefonuda açmayı istiyorum ama nasıl açıcam bilmiyorum telefon hiç açılmıyo şarj a takıyorum oluyo görünüyo ama telefon kapalı bi yardım ederseniz sevinirm

Samet.25

Başta almak ile hata yapmıssın çin malını çöpe at gitsin diye tavsiye ederım sana basını belaya bile sokar o telefon haberın olsun

restmod

restmod

Üye
Telefon acilmiyosa bozulmustur acma kapama tusundan olabilir

kcsoft

kcsoft

Üye
telefoncudan tekrar imei attir 5-10 lira kadar

- - - Eklendi - - -

o sirada tuşunada baktirirsin

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Başta almak ile hata yapmıssın çin malını çöpe at gitsin diye tavsiye ederım sana basını belaya bile sokar o telefon haberın olsun
Bende Pişmanım Zaten Akıllandım Çin Malına Bidaha Elimi Sürmem Samsung Kullanıyorum Ama Onuda Yedeğe Almak İçin Açmak İstiyorum

- - - Eklendi - - -

Telefon acilmiyosa bozulmustur acma kapama tusundan olabilir
Banada Açma Kapama Tuşundan Gibi Geliyo Ama Merak Ettiğim Telefonun imei Kapanınca Telefon Açılmıyomu Yoksa Açılıyomu Yani Sadece Telefon aramısımı Yapılmıyo Demek İstiyorum Bu Şarj Alıyo Ama Açılmıyo

- - - Eklendi - - -

telefoncudan tekrar imei attir 5-10 lira kadar

- - - Eklendi - - -

o sirada tuşunada baktirirsin
ya Onu Bende Düşündüm Ama Bu Çin Malı iphone Olduğu İçin Parçası Filan Heryerde Bulunmuyomuş Sıkıntılı Yani Ama Yinede Yarın Filan Çarşıya Çıkıcam Bi Telefoncuya Götürücem Neyi Varmış Tuşu Filan Yedekte Telefon Olsun Teşekkürler Cevap Yazan Arkadaşlar :)

restmod

restmod

Üye
Imei gittiginde telefon acilir sebeke yok der anladigim kadariyla tel sarj aliyo ama acilmiyo yani tus bozuk tusu yaptir imeiyi kendin atarsin

Üst Alt