çin malı ı phone tuş kilidi sesi!

Sponsorlu Bağlantılar

vilain

Üye
    Konu Sahibi
çin malı ı phone tuş kilidi sesi!
merhaba arkadaşlar... allahını seven çin malı ı phone daki tuş kilidini açarken veya kapatırken çıkan iğrenç ses nasıl iptal edilir solesin .

• Beğen
Tepkiler: cetin_5587

By Savliusta

By Savliusta

Üye
profillere greceksin yani genel-sessiz vb yaptığın yere örneğin : genele tıkla özelleştir de ordaki menülerde vardır birinde

sever1

sever1

Üye
arkadaşlar arkadaşlar önce *#3646633# deyip teknisyen moduna giriyoruz.sonra ses ----> normal mod---->melodi ------> menusunden ses0 rı 0 yapıyoruz.çıkış yaparken mutlaka "Geri" seçeneği ile çıkış yapın yaptığımız işlemler sonunda "Parametre Güncelleştir" çıkmalı buna da evet verin.

sonrada kullanıcı profillerinden girin (toplantı yada vb. ) --özelleştir deyin ordan 2-ses e girin zil sesini en düşük olan 1 e getirin ve kaydedin .
artık TUŞ KİLİT AÇMA SESİ ÇİLESİNE SON verdik ..

teknisyen modu-melodi seçeneğindeki hangi ses değerini 0 yaparsanız ( örneğin ses1 i 0 yaptın o zaman kullanıcı profillerinden 2-ses e girin zil sesini 2 yapın yani hep bi fazlası olacak ) [ama siz teknisyen modundaki ses 0 rı 0 yapın çünkü bu ayar videoda ve hafıza kartından müzik çalarken etkiliyo ve ses0 rı sıfır yaparsanız sesi kesmiş oluyorsunuz

umarım faydalı olmuşumdur

fatihtanrik

fatihtanrik

Üye
BEN YARDIMCI OLAYIM KARDEŞİM...

AYARLAR MENÜSÜNDEN - TELEFON AYARLARI - Slide Unlock Audio Settings seçeneği var onu KAPALI YAPARSAN SORUN KALMAZ

renos1907

Üye
Ben hala yapamadım teknisyen modu ne arkadaşım?

mrvacn

Üye
arkadaşlar arkadaşlar önce *#3646633# deyip teknisyen moduna giriyoruz.sonra ses ----> normal mod---->melodi ------> menusunden ses0 rı 0 yapıyoruz.çıkış yaparken mutlaka "Geri" seçeneği ile çıkış yapın yaptığımız işlemler sonunda "Parametre Güncelleştir" çıkmalı buna da evet verin.

sonrada kullanıcı profillerinden girin (toplantı yada vb. ) --özelleştir deyin ordan 2-ses e girin zil sesini en düşük olan 1 e getirin ve kaydedin .

teknisyen modu-melodi seçeneğindeki hangi ses değerini 0 yaparsanız ( örneğin ses1 i 0 yaptın o zaman kullanıcı profillerinden 2-ses e girin zil sesini 2 yapın yani hep bi fazlası olacak ) [ama siz teknisyen modundaki ses 0 rı 0 yapın çünkü bu ayar videoda ve hafıza kartından müzik çalarken etkiliyo ve ses0 rı sıfır yaparsanız sesi kesmiş oluyorsunuz

dediklerinizn aynısını yaptım ama bi değişiklik yok:(((((

FENERFAN1907

Üye
arkadaşlar şu tuş kilidi sesini çözdük çözdük diyorsunuz da dediklerinizi yapınca da telefon tamamen sessize geçiyor. yani melodi den ses 0 ı 0 yapıp profillerden de sesi 1 e getirince telefon tamamen sessiz oluyor. peki bu nasıl olacak.

Winning Eleven

Winning Eleven

Üye
telefonu sessize alın

pisicik82

Üye
merhaba v910 kullanıyorum bende tuş klidi sesi olsun istiyorum ama ses alamıyorum arkadaşlar ayrıca ses ----> normal mod---->melodi ------> menusunden ses0 rı 0 yapmak istiyorum denemek için ama hani belki ses alabilirim diye yalnız ses 4 tılıyorum ses çıksın diye ayarı yükseltip açamıyorum bunu nasıl değiştirebilirim bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.....

ByIIIShArK

Üye

Bende pinphone s835i 1.1.3 var.Bu şifrelerin hiç birtanesini kabul etmiyor.Anlamadım gitti.Birde bütün aksesuarları;şarj felanda orjinal iphone ile uyumlu.Benim şarj kablomla iphone şarj oluyor.Bende orjinal iphone kablosu ile şarj edebiliyorum.Çok ilginç buldum.

Kime sorsam bunlara telefoncular da dahil mümkün değil uymaz kullanamazsın diyorlar.Ama ben kullanıyorum.
:hmmm

Bu telefon çok değişik bir model olduğunu anladım.Çinlilerin forum sitelerinde gezdiğim zaman , bu telefonun programsal hatalarının düzeltilmiş olan modelleri olduğu bilgisine ulaştım.

Menü eklemek vede her hangi bir değişiklik yapmak için makinmada 80 $ bir kablo satın almamız gerekmiş.Ölme eşşeğim ölme yani.Bilseydim çinde iken satın aldırırdım yaww..

Kim uğraşıcak şimdi.

Siteye bakıyorum aslında bilgi sahibi olan var ama paylaşmadığını görüyorum.Para istiyorlar her şeye.:off:

:box
:bye2:
:bilmm

genc.mucahit

genc.mucahit

Üye

arkadaslar kusura bakmayın ama ben de böyle şifreleri yazınca hiç bir şey cıkmıyoo model olarak telefonun arkasın da hx1 w350 yazıyo çin i-phone ların hepsinde olmuyor mu bu meret yardımcı olursanız sevinirim

alonefanky

alonefanky

Üye

Arkadaşım dediklerini aynen yaptım. Sonunda o rahatsız edici sesten kurtuldum. Söylediğin şeyler mantık olarak doğru ama keşke ayarlarda böyle bir seçenek olsaydı. Tuş sesini 0 yapınca tuş kilidi sesi gelmiyor. Tabi melodi sesini 1 fazlası olan 2 yapacaksınız ki melodiler çalsın.

Teşekkürler emeğine sağlık..

yusuf00300

Üye
ayarlar>genel>kilit ekran sesleri>kapat :oke: bnde böyle

emrah-61

Üye
kardasssss saollll ya su sesten kutrtardık tya allah razı olsun valla bı senın bılgın adam gıbı ıdı ya telefon bır haftadan berı bızde ve o kadar araastırdık yazdılar bızde baktım ettık ve senın dedıgın gıbı yaptık ses gıttı benım senden bı rıcam daha var kardesım [email protected] buna veya tekrar maxicep e nasıl uygunsa bana bılgı gonderde su ınternet sıkıntısı var ıpone nın onu yapalım cakmadır ama gercegı ıle ıdare eder yanı o derece cakma tek sorunu ınternete gıremıyorum kız kardesıme aldım bırde bu yapılırsa cok sevınecek kardesım cok dua ederım sana yardımcı olurmusun..

altugtoksoy

Üye
bende de iphone 4s çin malı var evet o lanet kılınc sesi yüzünden tus takımını bile acmak istemiyorum resmen telefondan sogudum dediğiniz teknisyen moduna giris yaptım burdaki melodiyi sıfıra getirdim fakat kullanıcı profili dediğiniz yer neresi oluyor arkadaslar bir tek onu cözemedim ve tam tersine suan da telefondan o lanet kılınc sesi daha yüksek geliyor tam tersine telefon calarkende ses cıkmıyor :(

atakanduygukara

Üye
iyi günler ben vermiş olduğunuz teknisyen modunu girdim ama yanlışlıkla operatörü kapattım.oparatörü tekrra nasıl açıçam lütfen yardım edermsiniz

atakanduygukara

Üye
merhaba ben vermiş olduğunuz teknisyen moduna girdim ama operatör seçimini yanlışlıkla kapattım...açamıyorum ne yapmam lazım lütden yardım edin

freemankurd

Üye
bende de iphone 4s çin malı var evet o lanet kılınc sesi yüzünden tus takımını bile acmak istemiyorum resmen telefondan sogudum dediğiniz teknisyen moduna giris yaptım burdaki melodiyi sıfıra getirdim fakat kullanıcı profili dediğiniz yer neresi oluyor onu cözemedim.yardımcı olursanız cok makbule gecer...

Üst Alt