1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Çin Malı Galaxy S3 IMEI ?

• 22 Mayıs 2013
  • 11903 Okunma
  • 5 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. çin malı galaxy s3 imei numarası kayıt dışıymış 2-3 güne kapanacak. bu telefona eski bir telefondan sağlam bir imei atmak (kod yıldız kare 0688 kare imiş sanırım) herhangi bir problem doğurur mu acaba ? teşekkürler

2. Kanka bendede iphone var gizli koduyla degistirdim hurda telefonumla 3 aydir sorun yok..

3. ben de dayanamadım yaptım sorun da olmadı. içimi rahatlattın kardeşim saol :)

4. s.a kardesım nasıl yaptınız acaba bende note 2 var kore malı ımeıl atmak ıstıorum eskı bır telefnda var yardım edermısın

5. a.s .. imei değiştirmek için bir şifre ile imei panelini açmak gerekiyor. arama yerinde yıldız kare 0688 kare yi tuşlayınca açılyor (samsung galaxy s3 için) sen note 2 için araştır. o imei kısmına gelince sim1 için imei girme yeri acılıcak diğer telefonun imei numrasını gir oluyor. ama diğer telefon kapalı olsun ve bir dfaha acma nolur nolmaz

6. s.a. kardeşim
    bu gün bir adet s3 aldım tabiki çakma
    arkada ne kadar korea yazsada çin malı belli ki
    android olmayan bir telefonmuş işletim sistemi nedir bilmiyorum
    onlarca kod denedim sadece *#0688# kodu işe yaradı
    bu telefon için kullanacağım başka kod biliyormusun ve ben buna nasıl uygulama yüklerim.

Yüklüyor...