Çin Malı Galaxy S3 (HDC, Star)

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangisi?

• HDC Galaxy S3 mü?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Star B92M mi?

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

hacimusatr

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Galaxy S3 (HDC, Star)
Arkadaşlar bir kaç forumda çin malı galaxy s3 satan siteleri kötülediklerini gördüm. Pardon replika demeliydim. Özür diliyorum. Replika ürünlerini satan siteleri kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum. Adamlar zaten ürünün gerçek olduğunu iddaa etmiyorlar. Ayrıca yazmışlar markasını. Birisinde HDC Galaxy S3 birisinde ise Star B92M yazıyor. Bu iki marka da kendi sitelerinde ürünün özelliklerini S3 ile yarıştırmak yerine açık açık yazıp müşteriyi bilgilendirmişler. Fastcardtech ten de iyice inceleyip bakabilirsiniz. Ben şahsım adına bu cihazları alan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Çünkü büyük ekranlı yüksek çözünürlüklü 1.0 Ghz de olsa çift çekirdekli ve en önemlisi de çift hatlı bir cihaza ihtiyacım var. Ve kendim huawei kullanmaktayım. Huawei de tamamıyla çin sermayeli bir şirket. Ve ürünleri çok kaliteli. Burada HDC ve Star markalarının ürünlerini incelem fırsatı bulamadım. Android olması gayet başarılı cihazlar çıkarmalarına yol açıyor. Bu da benim gibi android hastalarını cezbediyor. Sahte olması gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü dış kasa yapısı benzese de ürünün arka kapağına bile bakıldığında Samsung olmadığı ve başka bir marka olduğu anlaşılabilir. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki piyasada gerçekten sahte cihazlar bulunmakta. İnanın cihazın bataryasının markası Samsung ve bataryanın altında Made in Korea yazıyor. Sahte olduğu her halinden belli. Replika diye buna denir. Fakat benim dediğim cihazlar replika değil kendi markalarını satan firmaların ürünleridir. Adam hdcmobile.com diye site bile açmış. MTK işlemci serilerini kullanmaktalar. Açık açık yazılmakta. Burada ürünlerin itibarını yükseltme çabasında değilim. Bunu da tüm arkadaşlara söylemek isterim. Sadece bir alıcı olarak sadece replika ürün değil gerçek marka yani HDC yada Star B92M alan arkadaşlar varsa geniş bilgi almak istiyorum. Tekrar tekrar söylüyorum. Replika ürün istemiyorum. Sahibinden.com da HDC ürünü satan bir arkadaş var. Sanalpazarda da Star ürünü satılıyor. Alan arkadaşlar varsa lütfen yorum yazsınlar şöyle cihaz böyle cihaz diye. Lütfen arkadaşlar. Almışken iyisi olsun. Başım ağrımasın. Ben ucuz android bile olmayan mükemmel şekilde kopya edilmiş java cihazı bile gördüm. Fiyatı 160 tl. Piyasada var. O yüzden görünen fotoğraflara inanmak istemiyorum. Alan arkadaşlara sesleniyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ürünü almadan önce bu denli geniş bilgi bulabileceğimi zannetmiyorum. Fakat inanın en fazla 2 3 günde bu cihazı alacak gibiyim ve cihazın tüm özelliklerini buradan tüm alacak arkadaşlara bilgilendirmesini yapıp test edeceğime dair söz veriyorum. Tabi alırsam arkadaşlar. Alamazsam zaten sözüm geçersiz sayılır. Hepinize iyi forumlar diliyorum. Sağlıcakla Kalın!!!

speactor

Üye
Sakın alma HDC 1 hafta sonra durduk yere önce kamera sonrada dokunmatik gitti çöpe 260 tl

Üst Alt