Çin Malı Galaxy S2 Var. Buna Başka Bir İşletim Sistemi Kurmamız Mimkünmü. ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Galaxy S2 Var. Buna Başka Bir İşletim Sistemi Kurmamız Mimkünmü. ?
Merhaba Arkadaşlar İnternet Üzerinden S3 Android, Java, Hd, 8 GB Dahili Hafıza Die Kapıda Ödeme Telefon Aldım Ama Gelen Bana S2 Modeli Ve Ukala Bişeydi. Tabi Kapıda Ödeme yapıldığı İçin Elimizden Gelen Bişey Yok Telefon Elimizde Kaldı.

Size 2 Tane Sorum Olacaktı.
1-Garantili Deyip Gönderdi Ama İçinde Hiçbir Belge Yoktu . Telefon Kapanır mı . ?

2-Bu Telefonun Kodlarını Açan Herhangi Bir Yazılım Vb. Bir Program Varmı . ? İşletim Sistemini Değiştirmek Mümkün mü . ?

MasteLaa

MasteLaa

Üye
İşletim sismeni değiştiremezsin :hmmm Başka bir yol bulabilirsen nereden aldıysam şikayet et :hmmm

bertinos

bertinos

Üye
Başka işletim sistemi yükleyemessin o zaman herkes çin malı s3 alırdı ;)

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
Blackfin Uclinux Felan Yazıodu . Bu Nedir Bunun Hakkında Bilginiz Varmı. ? Ya Hafızası Bile 250 Kb Kandırıldık Anlayacağınız. Kamerası VGA Hiçbir İşe Yaramaz.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Blackfin Uclinux Felan Yazıodu . Bu Nedir Bunun Hakkında Bilginiz Varmı. ? Ya Hafızası Bile 250 Kb Kandırıldık Anlayacağınız. Kamerası VGA Hiçbir İşe Yaramaz.
Blackfin sanırım işlemci :hmmm

codblackops2

codblackops2

Üye
O telefonlarda ram gpu cpu olmadığı için hiçbir sistemi kaldırmaz..

Türe

Türe

Üye
anca java :hmmm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Nasıl aldandın böyle!

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
Kapıda Ödeme İle Olunca Paketi Açtıktan Sonra Geri iade de Edemiyoruz. Adamıda Arıyorum Ulaşılmıyor Dio. İlanını 15000 Küsürlü Kişi Okumuş. Belkide Benim gibi Binleri Kandırmıştır. Telefon Şu bu Özellikleri Şu, Garantisi var, Mağazamızdan Falan Filen Yazmışlar. İstanbul Fatih de Bende Adıyamanda Şimdi Kim Uğraşacak. Kapanması Bari..

Symbianize

Symbianize

Üye
Kac para verdin

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
200 Verdm Ama Telefon Ases Değeri 80 Lira . En Çokta Adamın O Zoruna Gidiyo Ya. 3-4 Tane Fiyatına Bi tane Aldık . :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Kardesim hata sende galaxy s3 1500 lira 200 liraya satilsa herkes alir bence ilana inanarak hata yapmissin

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
Ya İnanmam Şundan Dolayı . Adamı Aradığımda söylediğimde İse Evet O Telefon Dedi.
Bu Telefonda Çin Malı :
[video=youtube;LmArm5kO67I]http://www.youtube.com/watch?v=LmArm5kO67I[/video]

Özellikleri İse :
HDC Galaxy S3 Main specs: 4.7 inch TFT touchscreen, 5MP back camera + 0.3MP front camera, 1GHz MTK MT6575 processor, 512MB RAM...

Symbianize

Symbianize

Üye
Ama arada fiyat farki var o dedigin telefon en az 300 dolardir 200 tlye o telefonu verseler peynir ekmek gibi satar

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
Şikayet Ettm. Sahibindeni Bile Aradım. Sizin Aracalığınızla Sayısı Bellisiz Kişi Böyle Kandırılıyorsa. Çin Mallarını Sitenizde Barındırmayın Dedim. İlanı Kaldırmşlar Ama Nafile. Onlar Gibi Kaçtanesi Var.

- - - Eklendi - - -

İnternetten İlk Alışverişimde Kazıklandk. Bundn Sonra Töbe Zaten. Alacgm Malı Görmedn Ksnlikle Almam.

Symbianize

Symbianize

Üye
Şikayet Ettm. Sahibindeni Bile Aradım. Sizin Aracalığınızla Sayısı Bellisiz Kişi Böyle Kandırılıyorsa. Çin Mallarını Sitenizde Barındırmayın Dedim. İlanı Kaldırmşlar Ama Nafile. Onlar Gibi Kaçtanesi Var.

- - - Eklendi - - -

İnternetten İlk Alışverişimde Kazıklandk. Bundn Sonra Töbe Zaten. Alacgm Malı Görmedn Ksnlikle Almam.

Hemen kutusuna koy telefonu tuketici haklarina basvur

q-omer

Üye
    Konu Sahibi
Aklımdan Geçmedi Olsa. . .
Başvuruda 10 TL . Bilirkişi midir Nedir O Raporda İse 200 TL Ücret Alıyolarmış. Bi Telefon Fiyatı Daha Kaldırmaz Bu Bünye :D

esokmen

esokmen

Üye
Kardeşim böyle şeyler cazip geliyor ama sonra insanı hayattan soğutuyor. Sana Önerim şikayet et. Başka Kurtuluşun olmaz.

- - - Eklendi - - -

Hemen kutusuna koy telefonu tuketici haklarina basvur

Aynen kardeşim çok haklı

abandonware

abandonware

Üye
İşletim sismeni değiştiremezsin :hmmm Başka bir yol bulabilirsen nereden aldıysam şikayet et :hmmm

tamamda az mantıklı olalim; o telefonunun işlemcisi ve rami ne ki androidi çalıştırsın?

- - - Eklendi - - -

geçmiş olsun. artık sende birini kazıklarsın herhalde :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt