Çin malı dokunmatik aldıktan sonra 1 hafta içinde bozulmayacak bir telefon almak istiyorum tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
predator82

predator82

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı dokunmatik aldıktan sonra 1 hafta içinde bozulmayacak bir telefon almak istiyorum tavsiye
Merhaba arkadaşlar, biliyorum çin malı alınmaz ama İphone, Samsung gs2, N8-N9 gibi telefonlara para yetmiyor, hava da atamıyorum, bir adet 140Tl bütçem ile çin üretimi cep telefonu almayı düşünüyorum, aldıktan sonra 1-2 ay sonra bozulmayacak bir türkçe menü marka model öneriniz varmı çift hatlı olmasada olur tv olabilir,

leonardo08

leonardo08

Üye
olm 5800 ım var yazmışın daha ne istion

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Sanki 5800 dan iyi olacak

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
telefon hava atmak için mi alınır ya :d:

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Bir adet 140 bütçe nedir :)
İsin dogrusu arkadasım sen 140 lira ile anca anten alırsın Kafana boynuz niyetine takarsın oda ise yaramaz parani car çur etme biriktir al adam gibi telefon .

atakan25

atakan25

Üye
millet nelerle uğraşıyo ya rezillik

geziciii

geziciii

Üye
çin malı almamanı öneririm görünüşü olduğunu düşünüyorsun ama bir süre sonra sıkılacaksın trident t1000 ıphone 4 görünümlüdür dokunmatiğinde sorun çıkmaz veya gidiceksin bi telefoncuya n8 in çin malını alcaksın eğer bütçen buysa ama alma samsungun 2. el dokunmatikleri var onlardan al hiç çin malına girme

predator82

predator82

Üye
    Konu Sahibi
çin malı almamanı öneririm görünüşü olduğunu düşünüyorsun ama bir süre sonra sıkılacaksın trident t1000 ıphone 4 görünümlüdür dokunmatiğinde sorun çıkmaz veya gidiceksin bi telefoncuya n8 in çin malını alcaksın eğer bütçen buysa ama alma samsungun 2. el dokunmatikleri var onlardan al hiç çin malına girme
şu nette satılanlara bakıyorum birde video paylaşım sitelerindeki videolara bakıyorum, çin malı alınmaz dediğin gibi her sorduğum kişi, sakın bulaşma çin malı alma diyor, vazgeçtim almayacağım...

murat0288

murat0288

Üye
nokia 3310 al manyak havan olur, kimsede olmayan telefon düşünsene sadece sende var ve beton gibi telefon

predator82

predator82

Üye
    Konu Sahibi
nokia 3310 al manyak havan olur, kimsede olmayan telefon düşünsene sadece sende var ve beton gibi telefon
:)) haklısın valla, onu düşünmemiştim hiç, şimdi bende 5800 var, ben teknolojiyi takip ederim sürekli param yettikçe gider 1.5 2 yıl sonra eski telefonu 2. elden satar üstüne para koyar telefonu sıfırıyla değiştiririm, çünkü çok çabuk sıkılıyorum birşeyi uzun süre kullanmayı sevmiyorum bide 5800 artık ufak çocukların elinede düştü, bir ortamda adam iphone 4 veya onun gibi bişi çıkarınca telefonu geri cebime koyuyorum oda iyi olmuyor işte, ben bu çin malı telefonunu oyüzden alacaktım artık vazgeçtim, 1-2 gün sonra paramı çöpe atmayı istemem...:)

geziciii

geziciii

Üye
kardeş sen yine iyisin teli sıfır alıyım ilk haftadan snra sıkılıyorum bakma 5800 da güzel bnm gibi 5250 alma:D

nesto3

nesto3

Üye
telefonun dıs görünüsü kadar icindekiler de önemlidir. Cin marka telefonlar kalitesiz olur. Hemen bozulur. Aldıgına pişman olursun. En iyisi paranı biriktir daha iyisini al derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt