Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?

Konu, 'Diğer Çin Üretimi Telefonlar' kısmında qwerty159753 tarafından paylaşıldı. Okunma: 116666 | Cevaplanma: 83

1. android işletim sisteminde son güncellemeye geçe bilirmiyiz peki

2. merhaba arkadaşlar elimde iphone 4s çin malı telefon var internette gezinirken çin malı telefonların kodları gördüm kontrast ayarı için *#369# yazıyordu bende onu yaptım ama ekrandaki renk ayarları tamamen gitti ve eski haline gelmedi yardımcı olurmusunuz nasıl düzeltebilirim bu sorunu? ayarlar menüsüden kontrasta girdim ama herhangi bir değişiklik olmadı şimdiden teşekkürler

3. Çin maLı iphonem var nasıl ona batarya buLabilirim ya batarya buLamıyoruumm !!!

4. valla varsa öyle bişey yapınca banada haber verseniz iyi olur teşekürler

5. selam arkadaslar bende cin mali i phone 4s var hic birsey yapamiyorum ...yardim ederseniz sevinirim ..isletim sistemi icin...

selamlar almanya dan

6. Ama unix tabanlı işletim sistemı kurabilirsin.

7. aynen yapamassın

8. kardeş *kare3646633kare yap ordan ayarla

9. adamlar 2000 tl ozaman orjınala para wermesin :D sistem yüklemek icin ois işletim sistemi we ram olsı gerek

10. Apple, iphone'un rom'unu paylaşsa idi bizde android'e ios yüklerdik.

11. çin malı bi iphone 4 var bunun cpu hızını ramin kaç mb olduğunu nasıl öğrenebiliriz yardımcı olun lütfen

12. onu yükleyemezsin dediğin bilgiler içinde önce telefonun modelini öğren sonra googlede o telefonun özelliklerini araştır.

13. bilsem yapcammm

14. kardşm bende çakma n95 war . Bu telefona orjinal s60 isletim sistemi atabilirmiyim. Yada başka bi işletim sistemi. Örn. Samsung qbi.

15. Kardeş öncelikle teşekkürler bu kodu verdiğin için. Ancak denedim telefon da "istek başarısız" diye uyarı alıyorum bunun bi çözümü varmı?

16. yazılımı türkceye cevirebiliyormuyuz?

17. imkansiz...

18. bnde de aynı sorun

- - - Eklendi - - -

bnde de aynı sorun

19. bu telefonu nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum.google bile çince açılıyor..programlar çince ..nasıl türkçe olur.çözemedim.

20. telefonu fabrika ayarlarına döndür...büyük ihtimalle düzelir...

- - - Eklendi - - -

biraz eksiklik var...yıldız kare yıldız kare 3646633 kare yıldız kare yıldız yapınca androidli çin telefonlarının bazılarnda engineering menüye giriyor.ancak oraya girdikten sonra ne yapacağını bilmezsen ayarları tamamen karıştırırsan telefonu kullanılamaz duruma da getirebilirsin...

- - - Eklendi - - -

arka kapağı açılan modellerden ise mutlaka uyumlu bir batarya bulursun.

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. kore malı iphone 5 yazılım

,
  2. cin malı iphone yazılım güncelleme

,
  3. çin malı iphone orjinal yazılım yükleme

,
  4. cakma iphone 5s yazilim yukleme,
  5. replika iphone ios atilirmi,
  6. iphone 4s çin malı yazılım yükleme,
  7. çakma yazılımlı iphone 5 e ios atılırmı