Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?

Sponsorlu Bağlantılar

burak8480

Üye
Yüklenir Kardeş Niye Yüklenmesin... Ama Elinden 2-3 tane Çakma İphone Olsa iyi Olur

barmen_red

barmen_red

Üye
madem yaptın video koyda görek be kızanım

----------Eklendi @ 01:25:15 ---------- Yazıldı @ 01:21:12 ----------

eğer yapamıyosanız bu sizin beceriksizliğiniz gençlerrr. ! ! ! !

ben çin malı iphone'a navigasyonundan tutun da 3G'sine kayıt bile ettirdim.
bütün iphone işletim sisteminin çalıştırdığı programları da açıyor....
ayrıca .ipa klasörleri + .exe klasörleri + .dll dosyalarını bile açabiliyorum......

UNUTMAYIN Kİ ; İNSANOĞLU SADECE """""İSTESİN""""[/QUOTE

sen o dediklerini yapman için iphone yi söküp çin kasay takman lazın ki obile zor :DDDDD

maxgizenga

Üye
teoride olur pratiğe dökmek lazım:)
"ben yaptım oldu" diyen arkadaşa malumat furuş sorularım olacaktı

gokhan-b

gokhan-b

Üye
20 lira ver android yüklet oluyor ben yaptırdım evde kendin yapamassın

abdullahsafa

Üye
ü

ya herkez şunu yaptım bunu yaptım diye hava atacağına nasıl yapıldığını yada nasıl olduğu hakkında bilgilerini paylaşsaya
anlamadım gitti söyleyin bizde yapalım daha bir kişi bir proğram bile paylaşmadı

dejavu27_

Üye
yorumların bazılarına koptum hakkaten arkadaşlar iyi misiniz linux'u mu çözüyonuz/çözdünüz :) apple'a microsoft'a falan direk iş başvurusu yapsın bunu başaran :)) android'demi yüklenmiyo diyen arkadaşlar android de linux tabanlı çalışan bir işletim sistemidir. İstek çok saçma zaten para biriktirip yada kredi kartıyla istediğin modeli al daha az başın ağrır :) android'e -> ios yada tam tersi diye sorulsaydı o daha mantıklı olurdu en azından ;)

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
ne hayal gücü var arkadaşlarda yav :d:

mccanko

Üye
Neden kimse neyi nasil yaptigini belirtmiyor

djhiguramos

djhiguramos

Üye
yorumların bazılarına koptum hakkaten arkadaşlar iyi misiniz linux'u mu çözüyonuz/çözdünüz :) apple'a microsoft'a falan direk iş başvurusu yapsın bunu başaran :)) android'demi yüklenmiyo diyen arkadaşlar android de linux tabanlı çalışan bir işletim sistemidir. İstek çok saçma zaten para biriktirip yada kredi kartıyla istediğin modeli al daha az başın ağrır :) android'e -> ios yada tam tersi diye sorulsaydı o daha mantıklı olurdu en azından ;)

ios için bootloader var ve android kurulabiliyor lütfen yorumlarımızı biraz daha özen göstererek yazalım.Android e de linux tabanlı derken umarım çekirdekten bahsediyordun.

MrTech

MrTech

Üye

hocam o simge nerde ya :D

- - - Eklendi - - -

eğer yapamıyosanız bu sizin beceriksizliğiniz gençlerrr. ! ! ! !

ben çin malı iphone'a navigasyonundan tutun da 3G'sine kayıt bile ettirdim.
bütün iphone işletim sisteminin çalıştırdığı programları da açıyor....
ayrıca .ipa klasörleri + .exe klasörleri + .dll dosyalarını bile açabiliyorum......

UNUTMAYIN Kİ ; İNSANOĞLU SADECE """""İSTESİN""""
abıcım navıgasyona bide sesli yonlendirme koysaydın :D.dedigin laf dogru yeterki insanoglu istesin.tamam yeterki istesin dedik o zaman evi kucultelim de cebimize atalım.afedersin de dötten atmakta olmuyo.yaptıysan da bi anlatıver bizde ogrenelim.

- - - Eklendi - - -

ya abi 20 tlye cakma ıphone'a android yukleyecek adam nerde.adresi verde ustanın elini opmeye gidek :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Eğer böyle bir şey olsaydı millet gidipte 2000 TL para vermezdi..Olur diyenlerde arkadaşa bi zahmet yardım etsinde arkadaş şu işletim sistemini değiştirsin..Yükleyeceği sistemde IOS .. Vay be.. İnsanoğlu böyle zengin oluyor..:nono:

azrail0o7

Üye
Bnde çin iphone var mp3 yüklenir dionuz bn her bibok yüklüyom n99 sanmayin amqlaimin

abandonware

abandonware

Üye
:kop: süper konu kardeş. Allah aşkına çakma telefonun rami ve işlemcisi ne ki iOS'u kaldırsın? :kop2:

onurahmet03

onurahmet03

Üye
Çin Malı çakma iPhone na orjinal iPhone işletim sistemi yükleye bilirmiyim?Bana yardımcı olabilir misiniz?[/QUOTE Sadece tek imkansız gibi bakmayın . Herşeyi yapıyorlar yabancı sitelerde kaç defa resmini alıp göstermişler sadece tğrkiye gözünden bakarsınız herşeyi bulamassınız.

çinmalı telci

Üye
Maalesef canım kardeşim aynı işlemi ben de denedim olmuyor.Sen sakın deneme benim çakma 3g kafayı yedi:))

kamaliyus

Üye
şöyle ki orginal iphone da bazı bağlantılar ve bakır levha üzerindeki geçişler altından yapılmış yani elektriği en iyi şekilde ileten maddeden oysaki cin mallarında bu durum öyle değil adamlar teneke koyuyorlar içine.eğer bir çin malı telefonun içini açtıysanız görürsünüz cok basitler ben yapısal olarak motorolanın dandik sürümlerindekinin iç yapısına benzettim hani şu ilk fm radyolu olandan sonra çıkanlara.

aleranol

aleranol

Üye
manyakmısınız lan siz? Bunu yapmak imkansız. Uydurup durmayın. Nası bi forum yav burası. Herkez teşefoncuların kutsal işlemlerle android yüklediğini sanıyo. O zaman herkez mal ios lu alete 2bin sayıyor. Allaamın yobazları

esokmen

esokmen

Üye
Ah ulan keşke böyle şeyler olsa. Sen yine zor olanı seçmişsin. Ben 5800 android istiyorum :D

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Hee ios 6 güncellemeside alır :d:

• Beğen
Tepkiler: anqaralıics
abandonware

abandonware

Üye
güzel ugraşsak yüklenmezmi acaba ???

androidlerde yok işlemci bu yok ram bu yok gpu şu bukadar vs vs diyip kıyaslama yapiyoruz fakat çin malına gelince CPU su nedir demeden direk android diye dalıyoruz; nekadar uğraşanizda olmaz olamaz; imkansız birşey bu. ole olabilecek olsa zaten android kurarlardi çünkü Android ucuz bir sistem.

Üst Alt