çin malı android telefona root atılırmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
freddy__51

freddy__51

Üye
    Konu Sahibi
çin malı android telefona root atılırmı
arkadaşlar elimde samsungs2 benzer bi teleffon var aceba buna root aılırmı ama telin çin malı olup olmadığını bilmiyorum aldığım adam deyil dedi ama bilmyorum neresinden anlaşılıyor neyse bu alete root atılırmı atılırsa hangisi acep yardımcı olursanız sevinirim

catdog136

catdog136

Üye
çin malları genelde rootlu geliyor z4 root programı ile hem rootlu olup olmadığını görebilir hemde root atabilirsiniz.

emre2335

Üye
çin malları genelde rootlu geliyor z4 root programı ile hem rootlu olup olmadığını görebilir hemde root atabilirsiniz.

Elimde 3 adet çin malı gakasiS2 var andorid 4.0.9 bunlarla birlikte birçok çince uygulama yüklü bunları kaldıramıyorum ve imeilerini değişemiyorum daha önce gelen telefonların imeilerini MTKdroidTools programı ile değiştirmiştim ama bunda olmuyor bana bu 3 telefonu hem root yapacak hemde imei değiştirecek birini arıyorum istanbulda bu işi yapabilecek birileri varsa ücreti mukabilinde yaptırabilirim yada uzaktan erişimle yardımcı olacak arkadaşlar içinde aynı şekilde ücretini ödemek şartıyla yardımlarını bekliyorum

gizemli63

gizemli63

Üye
arkadasim boyut iletisim var google yaz...
ama uc kagitcilar pahali yapiyor haberin olsun sana tavsiyem baska caren olmadigini bilmesinler...

freddy__51

freddy__51

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar bu çinmali telefonların yazılımını güncelleye bilirmiyim yani sürümünü yükselte bilirmiyim ve bunun için bi proğram varmıdır yardımlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt