çift sim ve tek sim çinlerde imei değiştirme %100

Sponsorlu Bağlantılar

avarsin

Üye
nasıl çalışıyo ben anlamadım yeniyim kusura bakmayım.ama tesekkur ediyorum.elinize sağlık

tbayansal

Üye
hocam read imei butonuna basınca bağlantı var ama Disable sleeping mode file hatasını veriyor ne yapmam lazım acaba.Tardım ederseniz sevinirim. saygılar....

alsan1907

Üye
    Konu Sahibi
arkadslar yanlıs anlamayın ama bu kullanıcı artık son damlayı tasırdı.
sen pc kullanmayı bilmiyosan okuman yazman da mı yok arkadas. herkes indiriyo sen beceremeyince falan filan yazıyosun. zorlama beni
yönetici arkadslar bu nedir allah askına sus sus nereye kadar bunu benim değil sizin yapmanız gerek uygun yollarla. beni insanlarla muhattab edin.

--------------- Ekleme ---------------

hocam read imei butonuna basınca bağlantı var ama Disable sleeping mode file hatasını veriyor ne yapmam lazım acaba.Tardım ederseniz sevinirim. saygılar....
arkadsım telefonun baglandığı com port ile programın kullandığı com port aynı olmalı. program com port 2 yi kullanıyo sende pc ayarlarından telefonun com port unu 2ye ayarla problem çözülecektir.

avarsın kardeşim bu konuyu tamamen okursan olayı çözersin zorlanacagını sanmıyorum...

volkqii

Üye
kardes saolsın ındırdım de ımeı yazılacak yere bırsey yazılmıyor bı anlatırsan sevınırım

secret5235

Üye
faturalı telefon aldım klonlanmış çıktı kimse sahip çıkmıyo arkadaş sağolsun onun programı ile hallettim paylaşım için teşekkürler

ucyaz

Üye
arkadaşlar yaptım oldu diyorsunuzda nasıl olduğunu da anlatsanız bizde yapsak imei input yazan yere bişey yazılmıyor
sonra telefonun com portunu 2 ye ayarla diyorsunuz o nasıl yapılıyor bi yardımcı olursanız seviniriz.

netfirtina

Üye
teşekkürler link çalışıyor

artizmine

Üye
saolllllll

ben yaptım valla

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

utuıyıyıy

Üye
emege saygııı

explosive27

Üye
çin malı akıllı işi deel agam:)

koktelekom

Üye
sagolun allahrazi olsun

yanlizkurt_44

yanlizkurt_44

Üye
teşekkürler kardeş

koktelekom

Üye
sagolu

fenerup

Üye
gerçekten işe yarıyor dostum çok teşekkür ederim çok basit ve kullanışlı program kapanan 2 telefonumu basitçe açtım iemi değiştirerek

soguzar

Üye
link calisiyor... sagol

ozkan1979

ozkan1979

Üye
arkadaşlar bu programı kurduk ve ya açtık diyelim telefonu pc ye nasıl tanıtacagız cd si yok

ona göre tanıtma programı falan varmıdır

gerçekten işe yarıyor dostum çok teşekkür ederim çok basit ve kullanışlı program kapanan 2 telefonumu basitçe açtım iemi değiştirerek
sen nasıl yaptın arkadaşım

telefonu pc ye nasıl tanıttın programı varmıdır

murat2414

Üye
bende bu imei yazma yerine bişey yazılmıyor tıklanlıyor yani

AYKUTTEKCAN

AYKUTTEKCAN

Üye
kardes sagol,gayet guzel calısıyor hıcbır problem yok.

mutlumuhlis

Üye
teşekkürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Üst Alt