Telefon Tavsiyesi Çift Sım Kartlı Telefon Kapışması Sizce Hangisi daha iyi?(Nokia)

Sponsorlu Bağlantılar

Jrcan1

Jrcan1

Üye
    Konu Sahibi
Çift Sım Kartlı Telefon Kapışması Sizce Hangisi daha iyi?(Nokia)
Nokia'nın 2 Çift Simli Telefonu==Bir arkadaşım çift sim kartlı telefon arıyor.Bu iki telefon arasında kaldı.Sizce hangisi daha iyi ? Diğer markalarada açık ;)

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Ben X1 derim.Özelliği olmamasına rağmen elde duruşu tasarımı ses çıkışı ve multimedya tuşları harika :)

Jrcan1

Jrcan1

Üye
    Konu Sahibi
tempestshine

tempestshine

Üye
Forever Alone===>x1 ;)

william75

william75

Üye
X1 daha iyi duruyor. Aman çift sim kartlı ve ucuz diye trident, general mobile falan almasın.

tempestshine

tempestshine

Üye
ben hayatımda hiç general mobile kullanmadım.ama telefon modelleri ucuz :oke:

Mert045

Mert045

Üye
x1 <3

Jrcan1

Jrcan1

Üye
    Konu Sahibi
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.Kankim dün x1 almış :) Sağolun

tempestshine

tempestshine

Üye
hayırlı olsun

parasus

Üye
Yaklaşık 10 aydır x1-01 model çift hatlı nokia modelini kullanıyorum ama nokia bu çift hat işini becerememiş tek işlemcili olması kötü mesela birde telefona hem hem türkcell hemde avea takarsam avea hat çekmiyor telefon donuyor bir garipleşiyor ve soluğu serviste alıyor ama ikiside türkcell olursa sorun yok. 2 kere servise gitti serviste program güncellemesi yapılıyor 1 ay idare ediyor sonra başlıyor yalpalamaya. Ama ses süper çıkıyo bangır bangır deyiminin hakkını veriyor. kısayol tuşları ve genel tasarım gayet iyi fiyat da süper ama şarj reklam yaptıkları gibi 45 gün gitmiyor 7 gün gitse öpde başına koy. 3yıldır dst 10 general mobile kullanıyordum eskidi diye değiştim bunu aldım hemde 200tlye keşke almasaydım çünkü telefonum servise gidince gene ona kalıyorum en azından çift işlemciliydi umarım faydalı olmuştur arkadaşlara şimdi güzel bi çift işlemcili çift simli
telefon arıyorum

parasus

Üye
arkadaşlar en son yapmış olduğum yorumdan 9 ay geçti ve ve yakaşık altı aydır samsung galaxy y duos kullanıyorum. 550 tlye almıştım ama parayı hiçte hak etmiyor.aslında android olması iyi ama işlemci ve ram değerleri düşük olduğu için telefon donuyor sürekli. şimdi tekrardan arayışa girdim bakalım hayırlısı bulurum inşallah

Artles

Artles

Üye
arkadaşlar en son yapmış olduğum yorumdan 9 ay geçti ve ve yakaşık altı aydır samsung galaxy y duos kullanıyorum. 550 tlye almıştım ama parayı hiçte hak etmiyor.aslında android olması iyi ama işlemci ve ram değerleri düşük olduğu için telefon donuyor sürekli. şimdi tekrardan arayışa girdim bakalım hayırlısı bulurum inşallah

Iyide kardeşim verdiğin paraya zaten çok üst düzey bir performans beklenemez yanlış anlama kötü niyetle söylemiyorum ama bama gore o tur telefonlara sirf isim olsun diye android koyuyorlar..