Cift Hatlı Nokia n97i Hafıza Kartı Yuvası Nerde ?

Sponsorlu Bağlantılar

cakir42

cakir42

Üye
    Konu Sahibi
Cift Hatlı Nokia n97i Hafıza Kartı Yuvası Nerde ?
arkadaslar merhaba foruma bu soruyu sormak için üye oldum, çünkü internette arastırdım,arastırdım cvp. bulamadım.

Korea Malı Cift Hatlı Nokia N97i Hafıza Kartı Girisi Nerde? telefonda file manager da memory card görüyor fakat bir türlü hafıza kartının nerde olduğunu bulamadım...

internette çok arastırdım bi yerde buldum oda demis sim kartların hemen altında demis fakat orda yok...

hafıza kartı icindemi, icindeyse tel. söküp arttırabilirmiyiz?

bilenler arkadaslardan yardım bekliyorum.

simdiden tesekkürler...

onurhan38

Üye
Arkadaşım kart yuvasını göremezsin aynısından kore malı bendede var o telefonun içinde degişmez.

--------------- Ekleme ---------------

arkadasım aynı telefondan dedigim gibi bende de var cift hatlı yalnız sim kart gecersiz yazıyor bilgi verir misn sende problem oldu mu?

xm5

xm5

Üye
pili çıkart simlerin işaretli olan metali kaldır orda

cakir42

cakir42

Üye
    Konu Sahibi
evet geçersiz simkart olayı imei kayıtlı olmadığından bendede oldu ama imei çaktırdım problem kalktı..

bluetooth44

Üye
bataryayı çıkar imei yazan metal bölümü sök aha oradadır

OğuzcanAbi

Üye
metal plakanın altında bizim arkadaş söktü felan buldu

yasarbati

Üye
bataryanın altında ki imei nin yazılı olduğu metali çıkart onun altında bataryanın tırnaklarının gel diği bölüme bak bi de o kapa ği çıkart mümkün se bi daha takma...
:S

seherrrr

Üye
nokia n97i kore malı bi telefonum var, arama yapamıyorım arama yaparken "sadece imdat cağrısı" diyor, ne yapmalıyım yardım edermisiniz, geri yükleme yapıcam sifre istiyo onuda bilmiyorum, ne yapmalıyıım_???

Üst Alt