cfw,Aciiil(C3ün mesajlar bölümünü ve menüsünü E72 veya E5e nasıl benzetirim??)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mixalis Pavlis

Üye
    Konu Sahibi
cfw,Aciiil(C3ün mesajlar bölümünü ve menüsünü E72 veya E5e nasıl benzetirim??)
beyler c3 kuullanıcısıyım ve telefonumun neredeyse hiçbir şeyini beğenmiyorum,teknik özelliği hariç. Şu menü görünümü,mesaj yazma falan vb. Dün forumda gezinirken gözüme çarptı, 2 gündür baya uğraşıyorum ama tuhaf tuhaf programlar,modlar var kafam karıştı,ama E72 veya E5 gibi olsun istiyorum telefonun,ne yapabilirim. Biraz hazırcıyım da :D

Archonn

Archonn

Üye
Bu forumu takip edin.
Ama E72 ya da E5'den ziyade Asha 302'ye benzer bir şey olacak:)

Mixalis Pavlis

Üye
    Konu Sahibi
ne zaman peki? Ama E5 veya E72 cfwsi bulamaz mıyım ve yapamaz mıyım? Forumda bazıları telefonlarının bozulduğunu söylüyor,hevesimi kaçıran bu o yüzden geniş kapsamlı bir yardıma ihtiyacım var,malum telefon konusunda pek iyi değilim :)

- - - Eklendi - - -

menü görünümü vee mesaj yazma görünümü yönünden benzemesi yeterli zaten

Archonn

Archonn

Üye
ne zaman peki? Ama E5 veya E72 cfwsi bulamaz mıyım ve yapamaz mıyım? Forumda bazıları telefonlarının bozulduğunu söylüyor,hevesimi kaçıran bu o yüzden geniş kapsamlı bir yardıma ihtiyacım var,malum telefon konusunda pek iyi değilim :)

- - - Eklendi - - -

menü görünümü vee mesaj yazma görünümü yönünden benzemesi yeterli zaten

Görseller telefon yazılımındaki ppm dosyasının içinde bulunuyor
http://www.maxicep.com/nokia-s40-ve...m-nasil-editlenir-ppm-flashlama-4-470990.html
E72'ye ait görselleri bulup ppm dosyasına eklemeniz gerekiyor. Çok karmaşık bir şey değil ama zahmetli.

Ppm dosyasını düzenledikten sonra da geriye kalan telefonunuzu flashlamak oluyor.

Kapsamlı bir iş yazılım üzerinde oynamak. Bir yerden başlamak istiyorsanız forumda pek fazla döküman yok s40 modding hakkında ama yabancı forumlarda çok miktarda bilgi mevcut. Dilerseniz google'dan faydalanabilirsiniz bu konuda.

MrTech

MrTech

Üye
Arkadasımız Söylemis.Saolsun Bana da Cok Yardımcı Oldu. :)

Mixalis Pavlis

Üye
    Konu Sahibi
nasıl flashlayacağım peki? ayrıca ppm dosyasına nasıl ulaşabilirim ?

MrTech

MrTech

Üye
Konuda Bulabilirsin Kardesim.Arkadasımız Paylasmıs.

Mixalis Pavlis

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah son bir sorum olacak,çoğu arkadaş telefonunun bozulduğunu söylüyor,bu konu için ne düşünüyorsunuz?

Archonn

Archonn

Üye
eyvallah son bir sorum olacak,çoğu arkadaş telefonunun bozulduğunu söylüyor,bu konu için ne düşünüyorsunuz?

Bugün orijinal yazılım dosyalarıyla flashlayıp teknik servise yollasam anlamazlar bile telefonun flashlandığını. Onun dışında yazılım dosyalarını düzenlerken bir noktayı kaçırırsanız stabilite sorunları olur. En kötü ihtimalle telefon açılmaz ama bu sorun yazılım kaynaklı olduğundan ufak bir işlemle telefonunuzu yeniden diritebilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt