Öneri Çevirici Kayboldu ?

Sponsorlu Bağlantılar

PARDooN

Üye
    Konu Sahibi
Çevirici Kayboldu ?
Meraba ArkadasLar Telefonum 5830-i ve Rootlu yanlislikla Arayiciyi Sildim örngn Dosya İsmi Arayici2.3.6 olsun Tekrar Silinen yerden yukledim Ama Dosya yinede bozuldu . Ben Epeyi Urastiktak Sonra Sd Kartta Backup Adinda bi klasör gördüm icinde 3 tane dosya vat Su sekilde »»» Arayici.2.3.6.apk
Arayici.2.3.6.odex
Arayici.2.3.6.systag
İsminde Şimdi Bnm sizlerden Sormak İsdedigim Apk ve Odex Dosyasi System klasörüne Attigim zaman Telefnumun Eski Haline Dönmesi Lazim Ama Dönmedi ve Geriye Kalan Arayici.2.3.6.systag bu dosyayi yada Telde bi yere Atmamiz Lazm Ama Nereye Bilen Arkadaslardan yardim bekliyorum...
odin ile tekrr sistemi yukleyebilirim ama benm kafami karstiran mesele Elimde dosya var ve bu .systag uzantisina androidde hc rastlamadm orjinal Arayiciyi da buldum indrdm yine ayni sekilde Arama Ekrann da Tus takimi dizisi yok .. mesajlardan arama yapinca android acorra durdu gibi bi uyari veriyor bunn cozumu nedir arkdslar ..

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Arayıcı ve odex dosyasını sistem/app yazan yere atman lâzım

PARDooN

Üye
    Konu Sahibi
Onlari Atiyorum Fakat Suan Calisiyor Ama Arama yapilacak ekran yok yani Telefon Simgesi yok gelmiyor ve de Tus takimi dizisi yok ornegn 0543 dye numara yazp arama yapamama gbi bi drum soz konusu ..

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Onu stock rom atmadan yapamazsın

PARDooN

Üye
    Konu Sahibi
stock rom atmak icin pc yok vede urasmk isdemiyorum bide takinti gbi bisi oldu bu ;)) cozmem lzm bnu .

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Yapsan bile sadece menü yerine gelir.
Ana ekrana koyamazsın stock rom şartBen kaçtım çok geç oldu..
İyi geceler :)

PARDooN

Üye
    Konu Sahibi
Aynenn menu yerinede geLmiyor ;)) simge yok

Üst Alt