Cepten youtube gibi yasaklı sitelere girmenin yolu

Sponsorlu Bağlantılar

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Cepten youtube gibi yasaklı sitelere girmenin yolu
Önce telefonunuzun internet bağlantısı varsa kesin sonra bu işlemleri yapın
Telefonunuzda araçlar/ ayarlar/ bağlantı/ erişim noktaları/ (burada kullandığımız bağlantıyı seçelim)/ seçenekler/ gelişmiş ayarlar/dsn adresi/
Burada birinci dsn 4.2.2.1 ikinci dsn 4.2.2.2 olarak değiştirilecek
Ben turkcell kullanıyorum çalışıyor ayrıca kablosuzdan bağlantı yaparkende aynı ayarları sürekli kullandığınız kablosuza yapıp girebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: cakıltası123, palaska2525, 242424 ve 5 diğerleri

DeWanksta

DeWanksta

Üye
telefonda da mı var :O

nutty001

Üye
arkadasım 5800 kullanıcısıyım ama bu ayarları bulamadım

maxibrk

maxibrk

Üye
Vodafone'da işe yaramadı :ss

ozann01

Üye
bende 5800 kullanıyorum nerde bu ayarlar bulamadım bulan yada hangı modellerde oluyorsa yazsın bir zahmet

cyberboogey

cyberboogey

Üye
avea da da tutmadı:nono:

apomania

Üye
Ya nerde var o ayrlar?n82 de yoqq

Laz¥

Laz¥

Üye
n 95 de oluyor

tosunn34

Üye
kullanmasını bilmionuz ne demiye aliyonuz öle telefonları bilmemki symbian tellerin hepsinde var o ayarlar hava olsun diyemi taşıyosunuz

frenzied

Üye
5800da yok

--------------- Ekleme ---------------

kullanmasını bilmionuz ne demiye aliyonuz öle telefonları bilmemki symbian tellerin hepsinde var o ayarlar hava olsun diyemi taşıyosunuz

demek ki sende kullanmayı bilmiyorsun symbian versiyonlarının hepsi modellerine göre başka mesela 5800 kırmızı versiyonuyla siyah versiyonu bir değil, en yakın zamanda sende öğren :)

gokkurt

gokkurt

Üye
5800..ayarlar+bağlantı+hedefler+mevcut kablosuz bağlantı(kendi bağlantınızi seçin)+seçenekler+düzenle+seçenekler+gelişmiş ayarlar+ipv4+dns ayarları

milestone

milestone

Üye
5800..ayarlar+bağlantı+hedefler+mevcut kablosuz bağlantı(kendi bağlantınızi seçin)+seçenekler+düzenle+seçenekler+gelişmiş ayarlar+ipv4+dns ayarları

mükemmel anlatım,,çok teşekkürler..

stoeger

Üye
Arkadaşlar ben denedim samsung omnia lite ta oldu çok ta güzel çalışıyor

multitvar

Üye
ben yaptım 5800 da ayarlar > baglantı >hedefler > sonra hangi wLan dan baglanıyorusanız onun ustune gelip düzzenle diyosun tekrar secenekler diyince en üsttekinden yazıyosun dns rakamlarını

alpay7541

alpay7541

Üye
B3410W de bu ayarlar var fakat bu DNS se kapalı

aryscat

aryscat

Üye
Bu ayarlarla artık youtube a girileniyor malesef

kendal_47

kendal_47

Üye
Ya nerde var o ayrlar?n82 de yoqq

n82 var o ayarlar menuden araclar/ayarlar/baglantı ayarları erısım noktalarına giriyorsun ordan kullandıgın erisim noktasını acıyorsun seceneklr gelisms ayarları acıyorsun orda var dns adresi yalnız youtube a gırıs ıcın denemedım oyle bırsey sanirım bırtek opera mobile da var o sorun 4.2 5.0 ve diger tarayıcılarda öyle bir sorun görmedim

alpay7541

alpay7541

Üye
İyide sevgili arkadaşlar girilmiyor diyoruz. Bu konuda Net ve son bir açıklama yapabilecek kimse yokmu?

elenorberk

Üye
arkadaslar bılen varsa yardımlarınızı beklıyorum wifi uzerinden girebiliyorum ama vodafone üzerinden giremiyorum kafayı yedim

_bordobereli_

Üye
n85 te yok

Üst Alt