Cepten Yasaklı Youtubeye Girmek ve Videoları Direk Olarak İzlemek Kesin Çözüm!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Cepten Yasaklı Youtubeye Girmek ve Videoları Direk Olarak İzlemek Kesin Çözüm!!!
artık youtubeye cepten direkt olarak hiç bir programa gerek kalmadan videoları direkt olarak izleyebileceğiz yöntem basit bir kaç ufak ayar....

Denediğim Telefonlar:5320xM,N96;N95;e71
Tahmini Olarak Çalışacağı Telefonlar:5730Xm,5800XM,N78;N79,N82;N86;N95,N95-8GB ve bütün FP2 Cizahlar

yukarıdaki telefonlarda %100 youtube,metacafe,dailymotion,gibi ünlü video siteleri cepten direkt olarak takip edebilirsiniz sadece dns sayesinde
Önce;
Ayarlar<Telefon Ayarları<Bağlantı<Hedefler(Yapılandırma Veya Erişim Noktalarıda Olabilir Telefonun İçindeki Mevcut Ayara Göredir)<İnternet<ve Erişim Noktası Seçtiğiniz İnternet(türkcel internet,türkcell wap gibi)daha sonra

seçeneklerden düzenle diyoruz ve tekrar seçeneklerden gelişmiş ayarlara geliyoruz ve ''DNS ADRESLERİ''ni açıyoruz ve daha sonra

Birincil Dns Kısmına:4.2.2.2
İkincil Dns Kısmına:4.2.2.0 yapıyoruz

artık youtube açıldı videoları ana youtubeden izlemek için önce youtube sitesini açıyoruz açıldığında mobil sayfasını göreceksiniz en alta doğru ilerleyin ve''View Destkop Versions'' adlı yere tıklayın ve artık youtubenin keyfine varınız

Sakınçalı Vİdeoları İzlemeyin...:)

• Beğen
Tepkiler: ihlass, nentt, flash4242 ve 3 diğerleri

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
TeşekkürLer. :oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bilinen bir yöntemdi yine de teşekkürler...

dafmar

dafmar

Üye
kardeş bende n 95 var aynen dediğin gibi yaptım olmadı internete bile giremedim dns ayarları değiştirdikten sonra daha sonra tekrar otomatik yaptım.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bende n 95 var aynen dediğin gibi yaptım olmadı internete bile giremedim dns ayarları değiştirdikten sonra daha sonra tekrar otomatik yaptım.
kardeşim dns yaptiktan sonra bi telefonu baştan açıp kaparsan olur bide böyle dene

osmanemmi

Üye
peki wireless nasil yapicaz?

passiv€ aggressiv€

Üye
saol :spr

Progressivity

Progressivity

Üye
aynen ya wlan için dns adresini nasıl değiştirebiliriz acaba ?

jamesbaba

jamesbaba

Üye
wireless için yokmu bu yaaw

ısland

Üye
bilindik

net0019

Üye
YouTube'daki videoları izlemek için bir çok yöntem var herkesin bildiği gibi. Ancak host dosyası, DNS, program yükleme, proxy gizlen vb bir çok kişi için yapması zor şeyler olabiliyor. Herkesin bu teknik olayları bilmesi zor.

YouTube'daki tüm videoları her yerden, her bilgisayardan adresine girerek de izleyebiliyorsunuz.

Hem çok hızlı hem de güvenli. Tasarımı çok sade ve kullanımı çok kolay. Arama sonuçları Türkiye'ye özel, istenmeyen ve ahlaki olmayan zararlı videolar da filtreleniyor sanırım.

Tüm video'ları da isteyen kendi sitesine ekleyebiliyor ve oradan oynatılmasını sağlayabiliyor(Bu süper bir özellik). Facebook'ta paylaşılan videolar da direkt Facebook üzerinden oynatılabiliyor.

Umarım faydalı olur.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben sadece bilgi paylaştım o kadar Normal Youtube Varken Senin Vermiş Olduğun Pek Rağbet Görmez Bence Yinede Tşkler...

nebahattin

Üye
...

nentt

nentt

Üye
Teşekkürler paylaşım için emeğe saygı...

terzim

terzim

Üye
ben fecbokda vıdyoızleyemıyom arkadaslar yardımcı olun flas ıstıyo olmadı
:ağlarım:

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
wireleess için yine aynı yöntemi kullanıp bu kez wireleess in adının ustunde secenekler gelişmiş ayarlar dan IPv4 e tıklıycaksınız... fakat DNS değerlerini şu şekilde yaparsanız daha iyi olur yukarıdakı dns sorun yapabilir.

208.67.222.222 üst kısma
208.67.220.220 alt kısma

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
artık işe yaramıyor bunlarda

Üst Alt