CEPTEN hem FACEBOOK hemde YOUTUBE den video izleten CEP TELEFONU VAR MI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lenovo

lenovo

Üye
    Konu Sahibi
CEPTEN hem FACEBOOK hemde YOUTUBE den video izleten CEP TELEFONU VAR MI
Arkadaşlar bir telefon almayı düşünüyorum ama hem you tube den , hemde facebook tan ama özellikle facebook tan video izleten ve facebook ta çevrim içi gösterilenler bölümünde beni çevrim içi gösteren ve o çevrim içi olanlarla yazışabileceğim bir telefon arıyorum.
Düşüncelerinize ihtiyacım var bakalım kimden nasıl fikirler ve markalar gelecek.
Teşekkürler şimdiden herkeze..

Burak

Üye
benim 5130xm telefonum var ve saydığın herşeyi barındırıyor içerisinde :D

sosyal ağlarda çevrimiçi sohbet etmek dahil.

lenovo

lenovo

Üye
    Konu Sahibi
direk olarak facebooktan ve youtubeden video izleyebiliyorsunuz yani öylemi..benim denediğim telefonlarad mesela birinde desteklenmeyen program yazarken birinde de videoyu önce indiriyor sonra izletiyorr..ben indirmeden izlemek istiyorum ve duydumki facebookta çevrim için görünebilen telefonlarda varmı eğer bunların hepsi benim telefonumda yani Nokia 5130 XpressMusic te var diyorsanır ben almayı düşünüyorum ozman ..

maxirabit

maxirabit

Üye
Kendi telefonundan da izleyebilirsin ovi'den snaptu'yu kurup içinden facebook'u açıp videoları izliyebilirsin.
Çevrim içi facebook sohbet içinden ebuddy yüklersin ozaman ordan konuşursun.
Youtube için de XENOZU YouTube player diye program indirmen lazım o da ovi'de.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Bu da sorumu :d: program yüklenen hemen hemen her telefonda var.. çin malı x6 da bile hepsi var :evet:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
kardeş o istedigin şeyi program sayesinde yapabiliyorsun mesela bende n73 var bolt kurdum her türlü vidyo direk izliyom sadece vidyoyu tam ekran yapmıyor o sorun var faceden yazışa biliyom ama biraz zorluyor bende alışkın degilim o yüzden ovi mapsden facebook indirdim ordan istediğim kişiyle yazışa biliyorum çok kullanışlı kısacası bolt kur telin interneti pc olsun aynısı

silver021

silver021

Üye
wavede telefonun kendi içinde barindirdigi facebook uygulamasindan ayni anda sohbet bölümü açiliyor faceten gelen msjlar iletim raporu olarak geliyor videolar açilip izlenebiliyor desteklenmeyen çözünürlük uyarisi almanda mümkün deil çünkü telefonun kendi çozürnülüğü diger tüm telefonlarin hepsinden yüksek. 480*800

61semih

61semih

Üye
wm tabanlı teleonlarda fım adlı prgramla face dekı onlıne kısılerle yazısabılınıyor.sürüsüyle telefon var aradıgın ozellıkte butcen ne kadar ona gore onermek en mantıklısı

lenovo

lenovo

Üye
    Konu Sahibi
:bigstar::bigstar::bigstar:HERKEZE TEŞEKKÜRLER... BU KONUYU SİLEBİLRİZ ADMİN....ÇÖZÜMÜMÜ BULDUM...:)
ŞİMDİ HEM youtubeye girebiliyorum,hem facebookta youtube tabanlı videoları izleyebiliyorum hemde facebookta online olanlarla yazışabiliyorum..KONUYU SİLEBİLİRİZ TEŞEKKÜRLER...:bigstar::bigstar::bigstar:

----------Eklendi @ 14:05:59 ---------- Yazıldı @ 14:05:44 ----------

:bigstar::bigstar::bigstar:HERKEZE TEŞEKKÜRLER... BU KONUYU SİLEBİLRİZ ADMİN....ÇÖZÜMÜMÜ BULDUM...:)
ŞİMDİ HEM youtubeye girebiliyorum,hem facebookta youtube tabanlı videoları izleyebiliyorum hemde facebookta online olanlarla yazışabiliyorum..KONUYU SİLEBİLİRİZ TEŞEKKÜRLER...:bigstar::bigstar::bigstar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt