Cepten facebook videolarını izleten telefonlar ( yardım lùtfen )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sahteprens71

sahteprens71

Üye
    Konu Sahibi
Cepten facebook videolarını izleten telefonlar ( yardım lùtfen )
arkadaslar yeni telefon almayı dusunuyorum fakat face videolarını ızletsın ıstıyorum. Onerilerınız nelerdır we ayrıca ram idf yuksek olmalı ve tabiki en uygun fiyata sahib olmalı. ( not : su an n73 kullanıyorum we teldn yazıyorum. Knuyu yanlıs actıysam herkesten ozur dlerım.)

Uruloki

Uruloki

Üye
N8 fiyatı 1127 tl kvl garantili

• Beğen
Tepkiler: pRime.
pRime.

pRime.

Üye
Nokia istiyorsan C6-01, C7, N8; android istiyorsan HTClere bak. Paran çoksa Iphone 3gs veya 4 al. Benim önerim Iphone çünkü facebook uygulaması harika. Videoları çok rahat izlersin.

Uruloki

Uruloki

Üye
ama htclerinde hepsinde yok android 2.2 de var şu an sadece birde iphone iyi güzelde uygulamayla açılması kötü bence flash desteği olmaması feci yani

nonamex

Üye
n8 deki flash destegi süs gibi videolar donuyor, telefon takılıyor reset atıyor videoyu izlemeye çalışırken falan...

• Beğen
Tepkiler: 61semih
Uruloki

Uruloki

Üye
n8 deki flash destegi süs gibi videolar donuyor, telefon takılıyor reset atıyor videoyu izlemeye çalışırken falan...

valla hiç rastlamadım dicem şimdi dicen ki hemen savunuyon filan ama yok ben ne yapıyım bu arada bence senin cihazın bozuk ne kamera düzgün ne hızı düzgün filan pr 1.1 mi kullanıyırsun yani ben 96 kbps ile çok hızlı dolaşıyomda nette

nonamex

Üye
valla hiç rastlamadım dicem şimdi dicen ki hemen savunuyon filan ama yok ben ne yapıyım bu arada bence senin cihazın bozuk ne kamera düzgün ne hızı düzgün filan pr 1.1 mi kullanıyırsun yani ben 96 kbps ile çok hızlı dolaşıyomda nette

Çevremde n8 kullanan 3 kişi daha var, 2 sinde video işini test ettim, benimkinden farkı yok zorlanıyor, donuyor , takılıyor... 1 kişi ile de kamerayı karşılaştırdım aynı parlama ondada var..

• Beğen
Tepkiler: 61semih
pRime.

pRime.

Üye
iyi güzelde uygulamayla açılması kötü bence flash desteği olmaması feci yani

Orası öyle ama Iphone facebook uygulamasını bir kullan derim. Video izlemesi, chat, vs. herşey çok pratik.

61semih

61semih

Üye
Çevremde n8 kullanan 3 kişi daha var, 2 sinde video işini test ettim, benimkinden farkı yok zorlanıyor, donuyor , takılıyor... 1 kişi ile de kamerayı karşılaştırdım aynı parlama ondada var..

kapak diye buna denir:oke:

sahteprens71

sahteprens71

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yorumlar için tşk ler ama fiyat olarak 600 tl gibi rakam düşünüyorum bu fiyata akıllı telefon yani işletim sistemi olan güzel bi telefon ne olabilir ki ? faceden video izleten vs her türlü özellik olsun xD ayrıca cvp larınız için tşk ler.

Uruloki

Uruloki

Üye
valla ucuz diyorsan C6-01 derim o da güzel cihaz ve kapak yaptığını zanneden arkadaş o sis olayını bende gördüm ışığa karşı fotoğraf çekersen ki tüm dslr cihazlarda olan bir olan kompakt makineyi geçtim artık sen düşün tabi ki olacak bir şey yani güneşe dönüp fotoğraf çekiyorsan ve videolarda kasıyor demişsin hiç bir zaman başıma gelmedi garip hatta pr1.1 güncellemesi işe bayağıda tarayıcı hızlandı bir kere dahi atmadı

barann79

Üye
tavsiyem aşağıdaki linkteki yeni sony telefonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt