Cepten en avantajlı internet paketi??

Sponsorlu Bağlantılar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Cepten en avantajlı internet paketi??
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Vodafone bugün aylık sınırsız cepneti abone alımına kapattı.
Ben de Avea'dan çıkmayı düşünüyorum, şimdi benim için mesaj ve net önemli (aylık 2bin mesaj + 500-600 mb data) sizce hangi operatör ve tarifeye geçeyim??

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
bence vodafone derim şu an için bana göre en iyisi bu..

Burak

Üye
turkcell

Da®kness

Da®kness

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Vodafone bugün aylık sınırsız cepneti abone alımına kapattı.
Ben de Avea'dan çıkmayı düşünüyorum, şimdi benim için mesaj ve net önemli (aylık 2bin mesaj + 500-600 mb data) sizce hangi operatör ve tarifeye geçeyim??
kapandığına dair kaynak verebilirmisin? ben bilmiyorum simdi öğrendim...

----------Eklendi @ 22:17:59 ---------- Yazıldı @ 21:53:30 ----------

Evet maalesef sitesinde yeni abone alımına kapanmıştır diyor

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet paketi kontör kartı gibi birşeydi zaten hiç tutulmadı diye biliyorum. Büyük ihtimal onu da tarihe gömerler

----------Eklendi @ 22:34:00 ---------- Yazıldı @ 22:31:46 ----------

Turkcell'de bana hem mesaj hem internet olan ayda 20 tl'yi geçmeyecek bir tarife önerebilir misin?

serinaga

serinaga

Üye
Ayda 250 SMS & 250 Mbyte internet AVEA'da sadece 3 TL. Hız kesme vs. Yok. Var mı daha ucuzu ???

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Nasil oluyor peki bu paket??

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
gölgee_65 aylık kullanımların hakkında bilgi verir misin ? Kaç SMS Kaç DK kullanıyorsun ?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
gölgee_65 aylık kullanımların hakkında bilgi verir misin ? Kaç SMS Kaç DK kullanıyorsun ?
Aylık 500 dakika konuşma(çoğunluk Vodafone yönüne)2bin sms ve 450-500 MB internet kullanıyorum. bana uygun bir tarife bulursan çok sevinirim.(faturasız ve aylık 20 tl altı olsun)gerçi şu an Avea 19'luk paketi kullanıyorum onunda interneti ve mesajlari çok kasıyor :(

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Aylık 500 dakika konuşma(çoğunluk Vodafone yönüne)2bin sms ve 450-500 MB internet kullanıyorum. bana uygun bir tarife bulursan çok sevinirim.(faturasız ve aylık 20 tl altı olsun)gerçi şu an Avea 19'luk paketi kullanıyorum onunda interneti ve mesajlari çok kasıyor :(

20 TL yi baz alırsak belirttiğin isteklerden internetten vazgeçersen ancak uygun birşey bulunabilir. Aksi taktirde belirttiğin sadece 450 MB 'ı 20 TL ancak karşılar. ( Vodafone 500 MB 19 TL )

Beklentilerin karşısında 30 TL yi gözden çıkarman gerek.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
20 TL yi baz alırsak belirttiğin isteklerden internetten vazgeçersen ancak uygun birşey bulunabilir. Aksi taktirde belirttiğin sadece 450 MB 'ı 20 TL ancak karşılar. ( Vodafone 500 MB 19 TL )Beklentilerin karşısında 30 TL yi gözden çıkarman gerek.
Tamam netten vazgeçtim :)artık fiyatların düşmesini bekleyecez o zamana kadar arada bir günlük net ile idare edecez mecburen :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Tamam netten vazgeçtim :)artık fiyatların düşmesini bekleyecez o zamana kadar arada bir günlük net ile idare edecez mecburen :)
Vodafone için;
Özgür genç tarifesine geç 500 MB internet ilk 3 ay 9.5 TL ve 12bin Sms 9 TL toplam 18.5 TL karşılığında - 2000 Dk Vodafone içi konuşma (Hafta sonları) - Cepnete akşam 9 dan sabah 9 a Vodafone içi 2000 DK veriliyordu ama bu 500 MB paket karşılığında verilir mi bilemiyorum. Eğer olursa toplamda 4000 DK olur. Tabi unutmamak lazım bu verdiğim internet paketi ücreti sadece 3 ay için geçerli.

Bana göre internetide dahil edersek senin için en güzel tarife 30 TL ye Heryöne 500 DK + 500 SMS + 500 MB internet (Avea bal tarife) Normalde 19 luk tarife derdim fakat 19 luk tarifede konuşma süresi sadece avea içi sen daha çok vodafone yönüne konuşuyorum dediğin için bu tarifeyi söyledim.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten Avea'ya numara taşıma ile geldiğim için heryöne 500 dakika, heryöne 1000 sms ve 1 GB interneti zaten 19 tl'ye alıyorum. Benim Avea'dan çıkmak istemem 3G'si olmadığı için interneti çok kasıyor. Ben zaten 3 ay önce Vodafone'da idim özgür genç tarifesini kullanıyordum ve cok memnun idim ama gel gör ki Vodafone bizim muhitte sorunlu evin içinde ses karşı tarafa hep kesik kesik iletiliyordu ben de bu sebepten Avea'ya kaçtım ama şimdi de Vodafone internet hızını özledim belki şebeke sorunu da düzelmiş umuduyla geçmek istiyorum ama o da cepneti kaldırdı şimdi arada kaldım :(

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Valla zor bir durum ben bile şuan çelişkide kaldım :D

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Valla zor bir durum ben bile şuan çelişkide kaldım :D
karar verdim bayramdan sonra bekle beni vodafone geliyorum ozgurgenc :))sahi ya mesajini yeni gordum bu forumda mobil icin yazdigin mesaja cevap verilince bilgi verilmiyor mu??

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
karar verdim bayramdan sonra bekle beni vodafone geliyorum ozgurgenc :))sahi ya mesajini yeni gordum bu forumda mobil icin yazdigin mesaja cevap verilince bilgi verilmiyor mu??

Bilmem hiç dikkat etmedim : )

lgkg300

lgkg300

Üye
Hemşerim şimdilik vodafone'dan şaşma bekle cepnet kapanırsa avea ya geçeriz :)

Avea şöyle:

500 Dk (heryöne)+1GB internet+1000SMS (heryöne) = 19TL
detaylı bilgi için: e aşağıdaki resime de bakabilirsin:

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
ben zaten Avea'dayim 19'luk paketi kullanıyorum interneti yavaş olduğu için Vodafone'a geçmeyi düşünüyorm

ensfbtr

ensfbtr

Üye
Bende yeni birşey okudum Vodafone FreeZone luya internet paketleri yarı fiyatına düşmüş hadi hayırlısı :) İşte Link

phasan

phasan

Üye
vodafone iyi

Üst Alt