Cepte Kuran Meali (txt formatında sureler)(Elmalılı Hamdi Yazır)

Konu, 'İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya' kısmında virgo2000 tarafından paylaşıldı. Okunma: 7321 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cepte Kuran Meali (txt formatında sureler)(Elmalılı Hamdi Yazır)

Her telefonda okunabilmesi için txt formatı haline getirdim.

Dosyaları telde net şekilde okumak için tavsiye ettiğim uygulama Xplore dur.

Xplore un s60 v5-v3 ve s3 için olan sürümü rar dosyasında mevcuttur.

Allah razı olsun deyin yeter (:

İNDİR

Yazan: virgo2000
    fatih793, mad007, nerhanhero ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. allah razı olsun kardeşim

3. Allah Razı olsun ama bu tefsir değil meal

4. teşekkür eline sağlık

5. ALLAH razı olsun kardeşim

6. Allah razı olsun :)

7. Allah razı olsun

8. Sağolasın...

9. Allah RAzı olsun

10. ALLAH Razı Olsun.

11. Allah razı olsun

12. Allah razı olsun

13. Allah razı olsun

14. ALLAH razı olsun arkadaşım ama ı ve ş ler türkçe karakter olarak tlefonda okunmuyor bende mi bir problem acaba

15. eyvallah :oke:

16. Allah Razı olsun..

17. :oke: teşekkürler :oke:

18. ALLAH razı olsun

19. teşkkürler Allah razı olsun

Cepte Kuran Meali (txt formatında sureler)(Elmalılı Hamdi Yazır) konusuna benzer içerikler

1. Elmalılı M. Hamdi Yazır (1877 - 1942) ( 23 Nisan 2009 | Biyografi Bölümü )

Elmalılı M. Hamdi Yazır (1877 - 1942) Elmalılı M. Hamdi Yazır, Hicri 1294 Miladi 1877 yılında Antalya'nın Elmalılı kazasında doğdu. Babası Numan Efendi, aslen Burdur'un Gölhisar kazası Yazır köyü halkındandır. Numan Efendi, küçük yaşta Yazır...
  2. cep telefonu için kuran meali ( 27 Haziran 2011 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar nokia e63 telefonum var kuranı kerim meali lazım daha önce vardı ama telefona format çekilince hepsi silindi varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Elmalılı Hamdi Yazır Kuranı Kerim Meali (yanlızca symbian^3) ( 17 Nisan 2012 | İslami Mobil Uygulamalar ve İslami Multimedya )

http://store.nokia.com/content/271412 Kendim geliştirdiğim Meal uygulamasını paylaşmak istiyorum. mağazayada verildi fakat henüz yayınlanmadı. uygulama sadece Symbian^3 cihazlarda çalışır. s60_v5^lerde denemedim onlardaki qt desteği yeterli ise...
  4. 27 Mayıs 1942:Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır vefat etti ( 27 Mayıs 2013 | Tarihte Bugün )

1878 yılında Antalya-Elmalı'da doğup büyüyen ve ülkemizde din ile ilgili önemli işlere imza atan Elmalılı Hamdi Yazır hoca efendi günümüzden 71 yıl önce vefat etti. Arapça, Farsça, Fransızca bilmesinin yanısıra eserlerinde sade bir Türkçe...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 9:03:04