cepnette hız için ıp numarası

Sponsorlu Bağlantılar

x1bc

x1bc

Üye
    Konu Sahibi
cepnette hız için ıp numarası
arkadaşlar bu cepnet in kota dolduktan sonra hız düşümü olayını buldum sanıyorum. ben geçen ay abone oldum bu cepnet e hız yüksek bende seviniyorum tabii şişiyorum.o zamanlar ıp numarası sürekli değişiyordu gibi kayıt etmedim.şimdi ikinci aydayım hız düştü 10 - 15 kb hız var yardımcı prg ile 40 kb çıkıyor.ıp numarasına baktığımda ise ilk 2 bölüm değişmiyor son 2 bölüm değişiyor.yani 188.31.45.45 ise tekrar bağlantı yapınca 188 ve 31 olan kısım değişmiyor.sizden ricam yeni abone olan varsa yada aylık paketi yenilenen varsa 100mb kotayı doldurmadan bilgisayardan ıp numarasını öğrenip buraya yazmanız.131 li yada 212 li bir bağlantıydı ama hatırlamıyorum ah eşek kafam ahh

• Beğen
Tepkiler: kalem76 ve SavinMe

SavinMe

SavinMe

Üye
yazdıklarından hic birsey anlamadm ya =(( bnde 4 aydır cepnet kllanıyorum ama hız 10-15 kb 3gile ise en fazla 20 kb :S böyle hızlandıran program varsa söleynde bizde kulanalım kardes

aryscat

aryscat

Üye
geçen ay kota aşımına rağmen benim net de hızlanmıştı. 250-300 kbs de dolanıyordu hız... Paket yenilendi rüya bitti :ehe

x1bc

x1bc

Üye
    Konu Sahibi
geçen ay kota aşımına rağmen benim net de hızlanmıştı. 250-300 kbs de dolanıyordu hız... Paket yenilendi rüya bitti :ehe

işte bende onu diyorum önceki ıp numaralarını bir yakalabilsem değiştirecemde bulamadım gitti.kafama takıldı şimdi.ne güzel geçen ay 36 gb veri indirdim şimdi sürünüyor hız.
programın ismi turbo internet istersen başka bir prgram daha speedconnect var yalnız ikincisinin ******ini pek kolay bulamıyorsun

Larock

Larock

Üye
işte bende onu diyorum önceki ıp numaralarını bir yakalabilsem değiştirecemde bulamadım gitti.kafama takıldı şimdi.ne güzel geçen ay 36 gb veri indirdim şimdi sürünüyor hız.
programın ismi turbo internet istersen başka bir prgram daha speedconnect var yalnız ikincisinin ini pek kolay bulamıyorsun

önceki ip numarasını bilsen bile bir şey yapamazsın. çünkü sana ip'yi servis sağlayıcın verir, sen değiştiremezsin. aksi olsaydı rapidshare gibi sitelerde dosya indermek daha da kolay olurdu. dinamik ip kullandığından her yeni bağlantıda sistem sana yeni ip ataması yapar. ve tekrar kullanılamaz.

lgkg300

lgkg300

Üye
arkadaşlar bu cepnet in kota dolduktan sonra hız düşümü olayını buldum sanıyorum. ben geçen ay abone oldum bu cepnet e hız yüksek bende seviniyorum tabii şişiyorum.o zamanlar ıp numarası sürekli değişiyordu gibi kayıt etmedim.şimdi ikinci aydayım hız düştü 10 - 15 kb hız var yardımcı prg ile 40 kb çıkıyor.ıp numarasına baktığımda ise ilk 2 bölüm değişmiyor son 2 bölüm değişiyor.yani 188.31.45.45 ise tekrar bağlantı yapınca 188 ve 31 olan kısım değişmiyor.sizden ricam yeni abone olan varsa yada aylık paketi yenilenen varsa 100mb kotayı doldurmadan bilgisayardan ıp numarasını öğrenip buraya yazmanız.131 li yada 212 li bir bağlantıydı ama hatırlamıyorum ah eşek kafam ahh

Arkadaşlar haklı IP numarası dinamiktir be servis sağlayıcısı sana veriyor. şayet bu numarayı değiştirirsen veya editlersen nete giremezsin. IP adresleri sabit değildir bildiğim kadarıyla benim üyelik bir hafta sonra bitiyor eğer bu kararından ısrarlıysan IP adresini pm ile atarım:hmmm

OğuzcanAbi

Üye
benim bayya hızlı 4 gb geçtim :ehe

x1bc

x1bc

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam ıp den değilmiş. normal değiştiremiyoruz zaten ıp numarasını ben program ile değiştirdim ama hız hala aynı düşük.sırf bu yüzden yeni bir hat ve abonelik yaptım ama nafile.ne güzeldi geçen ay. ttnet te bukadar iyi bağlantı kuramıyordum.yada bana sürekli gıcık biri editliyor bağlantılarımı anlamadım gitti. çok sağolun arkadaslar hepinize teşekkürler

orhan_alperen

Üye
ARKADAŞLAR BEDAVA TAMAMEN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARINIZI İNTERNETE BAĞLAMANININ YOLU (wodafon)

öncelikle pc suiti kuruyoruz (nokia yada samsung) kurdukdan sonra bilgisayara telefonu bağlıyoruz bilgisayrın telefonu modem olarak tanıması sağlıyoruz ve samsung pc suit üzerinden bilgisayarı innertene bağlıyorsunuz yalnıl ülke seçerken avusturalyayı ve avusturalyadaki wodafoonu secin sonra ağ bağlantılarıma girin orda wodafone adında bağlantı göreceksiniz sağ tıklayın varsayılan bağlantı haline getirin bağlan dewyin hadi kolay geldin indirme dönderme herşey tamamen bedava
gecen ay indirdiğim filmler 12 gb yi geçti kontör gitmiyor

tmp5123

Üye
ARKADAŞLAR BEDAVA TAMAMEN MASAÜSTÜ BİLGİSAYARINIZI İNTERNETE BAĞLAMANININ YOLU (wodafon)

öncelikle pc suiti kuruyoruz (nokia yada samsung) kurdukdan sonra bilgisayara telefonu bağlıyoruz bilgisayrın telefonu modem olarak tanıması sağlıyoruz ve samsung pc suit üzerinden bilgisayarı innertene bağlıyorsunuz yalnıl ülke seçerken avusturalyayı ve avusturalyadaki wodafoonu secin sonra ağ bağlantılarıma girin orda wodafone adında bağlantı göreceksiniz sağ tıklayın varsayılan bağlantı haline getirin bağlan dewyin hadi kolay geldin indirme dönderme herşey tamamen bedava
gecen ay indirdiğim filmler 12 gb yi geçti kontör gitmiyor

külliyen yalan . avusturya falan hikaye . vodafone kotayı geçen telefonu mimliyor. artık bin takla da atsan ip değiştirsende nafile ... çünkü ip yi bağlandığın server veriyor. öyle kafadan sallamasyon yapmayalaım beyler.

muratikilik

Üye
Millet Bi program buldum o program ile ip nizi editliosunuz 10.10.1.100 ip sini seçio protokolu Https yapıoz ve Hızlı 1 şeklilde nete girioz pc den girmek isteyenler de usb kablosu ve pc suite ile bağlıyo bedava giriom 20kbs fln hız ama bdv olası ii

h716043

h716043

Üye
programın adı ne

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
Millet Bi program buldum o program ile ip nizi editliosunuz 10.10.1.100 ip sini seçio protokolu Https yapıoz ve Hızlı 1 şeklilde nete girioz pc den girmek isteyenler de usb kablosu ve pc suite ile bağlıyo bedava giriom 20kbs fln hız ama bdv olası ii
ben onu denemiştim olmamıştı ? Program Proxifier dimi ?

habibicel

Üye
arkadaslar ip degistirme hikayesi ile milleti kandirmayin.vodafone senin tel numarana 100 mb siniri koymus.ip degistirsen ne yarar hiz konusunda.ip degistirme farkli konularda yarar saglar

eurowision

eurowision

Üye
IP felan hepsi hikaye yalan dolan...

xmervex

Üye
mesela telden girersen opera miniden vod int üzeirnden.
her girişte farklı ip verir sana arkadaş haklı.

sevdimki

Üye
ben büyük bir dosya indirirken hız 150kb/s iken (3.5G) birden 8-10 kb'a düştü kota dolunca. Ne yani bağlantı hiç kopmadan ip mi değiştirdi vodafon?

Üst Alt