cepnet ve sınırsız internet paketi olanlar için symbian lı telefonlar süper

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
cepnet ve sınırsız internet paketi olanlar için symbian lı telefonlar süper
symbian 96kilo bit hızdaki interneti 4 kar veri tüketimi sağlıyor android ve diğerlerinde bu imkan yok 500 tl lik symbian ın yaptığını diğerleri 2000 tl telefon yapamaz 4 tane film 96kbps hızla diğer telefonlarda 16 saat te iner symbian da 4 veya 5 saat te iner

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bana telefndan film indrebleceğim bir site söyler misin ama kalitesi güzel olsun

m542tf

m542tf

Üye

EmReRoĞlU

Üye
:tşk:

harwired

Üye
4tane flmi 4 veya 5 saatte indirmesi mümkün dgl. 500mb film 5 saate anca indiriyor. Bide 96kbps denilen şey 10-15kbps arasnda dgşiyor. Asıl buna çözüm bulmak lazm...

Not: Tel 5800 , Hat turkcll

Bu 2 3 bağlantı noktası yaratıp her bir indirmeyi 10-15kbps ile indirme yöntemleri vardı sağdan soldan duymuştm ama denedim maalesef beceremedm.
Bunu bilende paylaşırsa daha iyi olur bu sınırsız internet mevzusu için...

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
kardes 5800xm den wep den ayarlardan genel e gel bağlantı seceneğini gerektiğinde sor diye ayarla internete girerken bağlantı seçenekleri gelecek
Vodafone internet
Vodafone live
Wep den bir video indir bağlantın vodafone internet olsun video inerken menü ye bas uygulamalara gir opera mini den video indir bağlantı seçeneklerinden vodafone live yi seç menü ye bas ayarlar bağlantı yönetisi den bak 2 bağlantı görecen 2 bağlantı 96kbps indiriyo görecen

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Açabildiğin kadar aç örnek opera mini opera web isimlerinde erişim noktası tanımla zaten otamatik yapıyor ayarları sonra gir miniye erişim noktasını seç devam

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
sınırsız cebnetin internetinin 100mg adil kullanımı dolunca sitelere bile girerken yavaşlıyor ben bir filmi 6-7 saatte indiriyordum :off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt